Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Sefaspor'dan Haleplibahçeli çocuklara sürpriz destek

Sefaspor'dan Haleplibahçeli çocuklara sürpriz destek

Şanlıurfa'da gençlere yönelik spor faaliyetleri ile takdir toplayan Sefaspor yine bir ilki gerçekleştiriyor.

Giriş Tarihi: 14 Aralık 2015 Pazartesi 22:58
Sefaspor'dan Haleplibahçeli çocuklara sürpriz destek

Şanlıurfa'nın merkez Eyyübiye ilçesi Haleplibahçe'de bulunan Soro İmam Taziye evi yanındaki halı sahada gençlere yönelik spor faaliyeti gerçekleştrecek olan Sefaspor, gençleri sporla buluşturuyor.

Çocukların enerjisini doğru yerde kullanması için gayret gösterdiklerini belirten Sefaspor Başkanı Ali Akkuş: 26.12.2015 tarihinde Soro İmam Taziye evi yanındaki halı sahada Cumartesi ve Pazar günleri 8-15 yaş aralığındaki 100 öğrenciye ücretsiz futbol kursu vereceğiz. Kayıtlarımızı sahaya gelen öğrenci ve velilerinden alacağız. Kurs öğrencilerimize forma ve çorap hediye edeceğiz" dedi.

HALI SAHA ZEMİNİ KÖTÜ

Halı sahanın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapıldığını ve Eyyübiye Belediyesine devredildiğinin altını çizen Başkan Ali Akkuş, yıpranma ve çürümeler olduğunu belirtti. 

Haleplibahçe, Buhara, Akşemsettin ve Akabe mahallelerine hitap eden sahanın zemin halısında yıpranma ve çürümeler meydana gelirken, çevre koruma tellerin ise bazı kısımlerı parçalandığı görüldü. 

YORUMLAR
  • yorum2015-12-15 14:23:21Ahmet KARAKUŞ

    Eğitimi sınıf ortamına sıkıştırmaktan çıkarıp,başarıyı,paylaşımı,enerjisini harcamayı,yeni arkadaşlaklar edinmeyi sağlayan bu ortamı sağlayan Ali AKKUŞ'a teşekkürü borç biliriz.Eğitimci Ahmet KARAKUŞ

  • yorum2015-12-15 09:11:12ismail göçmez

    bu tür sosyal aktivitelerin desteklenmesi ve çoğalması dileğiyle sefaspor kulübü yönetimine mahalle sakinlerinden biri olarak teşekkür ederim.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurf Akabe Toki Anadolu Lisesi Şampiyon oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com