Advert
Advert
Advert

Sefaspor, ziyaretlere devam ediyor

Şanlıurfa’nın tek bayan voleybol kulübü, kurumları ziyaret etmeye devam ediyor. Sefaspor’un son durağı Büyükşehir Belediyesi ve Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü oldu.

Sefaspor, ziyaretlere devam ediyor
Sefaspor, ziyaretlere devam ediyor admin
 
 
(ŞANLIURFA-RHA) Şanlıurfa’nın tek bayan voleybol kulübü, kurumları ziyaret etmeye devam ediyor. Sefaspor’un son durağı Büyükşehir Belediyesi ve  Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü oldu.
 
Sefaspor Bayan Voleybol takımı Kulüp Başkanı Ali Akkuş, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş’ü makamında ziyaret ederek Sefaspor’un formasını takdim etti.
 
Hakan Keşküş’ü ziyaret eden Akkuş, “Sefaspor kulübü olarak Şanlıurfa Gençlik Ve Spor İl Müdurümüz Hakan Kesküş’ü ziyaret ettik. Kendisine Sefaspor’umuzun formasını takdim ettik. Yeni sezon öncesi görüş alışverişinde bulunduk. Kulüp olarak daima gençliğin yanında olan gerçek agabeyimiz sayın Hakan Keşküş e şükranlarımızı arz ediyoruz.” dedi.
 
NİHAT ÇİFTÇİ’Yİ DE ZİYARET ETTİ
 
Nihat Çiftçi’yi de makamında ziyaret eden Kulüp Başkanı Ali Akkuş, “Şanlıurfa Sefaspor Kulübü Urfa’nın tek bayan voleybol takımı olan 2. Lig bayan voleybol takımımız olarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat çiftçi’yi makamında ziyaret edip Sefaspor’umuzun formasını takdim ettik. Her zaman gençliğin yanında olan gençliğin gerçek ağabeyine gençlik olarak teşekkür ederiz.” diye konuştu.
Sefaspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle