Advert
Advert
Advert

SEÇİM SANDIKTA KAZANILIR

AK Parti Genel Merkezi tarafından organize edilen 'Sandığa Sahip Çıkıyoruz' Toplantısı tüm Türkiye'de olduğu gibi bugün saat 14.00'te Şanlıurfa Haliliye ilçesinde gerçekleştirildi.

SEÇİM SANDIKTA KAZANILIR
SEÇİM SANDIKTA KAZANILIR


AK Parti Genel Merkezi tarafından tüm illerde, il başkanlıkları tarafından gerçekleştirilen 'Sandığa Sahip Çıkıyoruz' Toplantısı bugün aynı saatte tüm Türkiye'de olduğu gibi Şanlıurfa  Haliliye ilçesinde de yapıldı.
'Sandığa Sahip Çıkıyoruz' Toplantısı kapsamında Şanlıurfa aynı sandıkta oy kullanacak olan  Haliliye ilçe  Başkanı Mehmet CANPOLAT  ve Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin GÜVENÇ hamidiye Mahallesi'nde 2092 nolu sandık yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek gündemli toplantıyı gerçekleştirdi.
Sandık Yönetim Kurulu Başkanı tarafından belirlenen yerde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Başkan CANPOLAT, 'Sandığa Sahip Çıkıyoruz' Toplantısı kapsamında bir araya gelmiş bulunuyoruz. Demokrasi, sandıkta başlar ve sandıkta tecelli eder. AK Parti olarak her zaman sandıklara sahip çıkıyoruz. Seçim çalışmalarımız da sandık yönetim kurullarımız üzerinden yapılmasına büyük önem veriyoruz. Bugün tüm illerde olduğu gibi ilçemizde de sandık bölgelerinde Sandık Yönetim Kurulu Toplantıları yapılmıştır. 3 Ana Kademe, 3 Kadın Kolları ve 3 Gençlik Kolları üyelerimizden oluşan 9 kişilik sandık yönetim kurullarının yapacağı bu toplantılarımız, 7 Haziran tarihinde yapılacak 25. dönem milletvekili genel seçimlerine hazırlık çalışmasıdır. Eksikliklerimizi tespit ettiğimiz bu toplantılarda sandıklarda görev yapacak müşahitler ve sandık kurulu üyeleri de belirlenmesi içinde çalışmalar yapılmıştır. Sözlerime son verirken ‘Seçim sandıkta kazanılır’ anlayışı ile toplantılarımızın sonuçlarının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi. Ayrıca Haliliye İlçe Başkanı Mehmet CANPOLAT bu çalışmada görev alan tüm teşkilat üyelerine teşekkür etti.

SEÇİM SANDIKTA KAZANILIR Haliliye İlçe Başkanlığı Haliliye İlçe Başkanlığı Sandığa Sahip Çıkıyoruz Haliliye ilçe Başkanı Mehmet CANPOLAT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü