Reklamı Geç
Advert
Advert

Seçim Koordinaston Merkezleri partileri başarıya taşır

Çin’de İpekyolu toplantısına katılarak Türkiye’yi temsil eden AK Parti 23 ve 24. dönem Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, 1 Kasım seçimleri öncesinde partisine destek amacıyla geldiği memleketi Şanlıurfa’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Seçim Koordinaston Merkezleri partileri başarıya taşır
Seçim Koordinaston Merkezleri partileri başarıya taşır

Çin’de İpekyolu toplantısına katılarak Türkiye’yi temsil eden AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı 23 ve 24. dönem Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, 1 Kasım seçimleri öncesinde partisine destek amacıyla geldiği memleketi Şanlıurfa’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Mehmet Kasım Gülpınar’ın Seçim Bürosu açılışına da katılarak destek veren Önen, AK adaylardan Abdurrahman Yetkin ile de esnaf ziyareti yaparak AK Partiye destek istedi.


AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) de ziyaret eden Milletvekili Önen, seçim zamanlarında oluşturulan SKM’lerin düzenli ve programlı çalışmalarıyla partileri başarıya taşıdığını söyledi.
Beraberinde İl Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Kayral ve Karaköprü Belediye Meclis üyesi Mehmet Nimetoğlu ile birlikte SKM’nin birimlerini tek tek dolaşarak çalışanlarla tokalaşıp başarılar dileyen Emin Önen Önen, SKM Başkanlığını da ziyaret ederek bir süre Başkan Yardımcısı Dede Osman Denek ile fikir alış verişinde bulundu. SKM Başkan Yardımcılarından Abdurrahman Kırıkçı ve Hakan Güllüoğlu ile de görüşen Önen, SKM çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı.


Her seçim sürecinde oluşturulan SKM’nin programlı ve düzenli çalışmalar yapması, yapılan çalışmaların sonuçlarını takip etmesinin çok önemli olduğunu beliren AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Emin Önen, “SKM’nin düzenli ve uygun program yapması, adayların da en iyi şekilde uygulaması, yine SKM’nin seçim çalışmalarını yakından takip ederek gerekli tedbirlerin alınması sonucu partiler başarılı olurlar” dedi.
Daha sonra İl teşkilatını ziyaret eden Emin Önen, Başkan Yardımcısı Cemil Çadak ve Mehmet Büyükfırat’tan da teşkilatın durumu, yaptıkları çalışmalar, seçim sürecinin nasıl değerlendirildiği konusunda bilgiler aldı.

Çin İpekyolu Türkiye temsil AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen 1 Kasım Mehmet Kasım Gülpınar Seçim Bürosu AK aday Abdurrahman Yetkin destek istedi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfa'da Yapılan Ödüllü Yol Bisikleti Yarışı tamamlandı
Urfa'da Yapılan Ödüllü Yol Bisikleti Yarışı tamamlandı
KHK ile Urfa'da ihraç 57 kişi ihraç edildi- İşte tam listesi
KHK ile Urfa'da ihraç 57 kişi ihraç edildi- İşte tam listesi