Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Seçim Koordinaston Merkezleri partileri başarıya taşır

Seçim Koordinaston Merkezleri partileri başarıya taşır

Çin’de İpekyolu toplantısına katılarak Türkiye’yi temsil eden AK Parti 23 ve 24. dönem Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, 1 Kasım seçimleri öncesinde partisine destek amacıyla geldiği memleketi Şanlıurfa’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Giriş Tarihi: 25 Ekim 2015 Pazar 19:02
Seçim Koordinaston Merkezleri partileri başarıya taşır

Çin’de İpekyolu toplantısına katılarak Türkiye’yi temsil eden AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı 23 ve 24. dönem Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, 1 Kasım seçimleri öncesinde partisine destek amacıyla geldiği memleketi Şanlıurfa’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Mehmet Kasım Gülpınar’ın Seçim Bürosu açılışına da katılarak destek veren Önen, AK adaylardan Abdurrahman Yetkin ile de esnaf ziyareti yaparak AK Partiye destek istedi.


AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) de ziyaret eden Milletvekili Önen, seçim zamanlarında oluşturulan SKM’lerin düzenli ve programlı çalışmalarıyla partileri başarıya taşıdığını söyledi.
Beraberinde İl Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Kayral ve Karaköprü Belediye Meclis üyesi Mehmet Nimetoğlu ile birlikte SKM’nin birimlerini tek tek dolaşarak çalışanlarla tokalaşıp başarılar dileyen Emin Önen Önen, SKM Başkanlığını da ziyaret ederek bir süre Başkan Yardımcısı Dede Osman Denek ile fikir alış verişinde bulundu. SKM Başkan Yardımcılarından Abdurrahman Kırıkçı ve Hakan Güllüoğlu ile de görüşen Önen, SKM çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı.


Her seçim sürecinde oluşturulan SKM’nin programlı ve düzenli çalışmalar yapması, yapılan çalışmaların sonuçlarını takip etmesinin çok önemli olduğunu beliren AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Emin Önen, “SKM’nin düzenli ve uygun program yapması, adayların da en iyi şekilde uygulaması, yine SKM’nin seçim çalışmalarını yakından takip ederek gerekli tedbirlerin alınması sonucu partiler başarılı olurlar” dedi.
Daha sonra İl teşkilatını ziyaret eden Emin Önen, Başkan Yardımcısı Cemil Çadak ve Mehmet Büyükfırat’tan da teşkilatın durumu, yaptıkları çalışmalar, seçim sürecinin nasıl değerlendirildiği konusunda bilgiler aldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com