Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Seçim İşlerinden Eğitim Toplantısı

Seçim İşlerinden Eğitim Toplantısı

Giriş Tarihi: 6 Ağustos 2014 Çarşamba 07:41
Seçim İşlerinden Eğitim Toplantısı

AK Parti seçim işleri başkanlığı, AK Parti Şanlıurfa İl Binasında eğitim toplantısı düzenledi.
İl Binasındaki toplantı AK Parti seçim işlerinden sorumlu genel başkan yardımcısı ve 6. bölge başkanı İzmir milletvekili Hamza Dağ Başkanlığında yapıldı.


Toplantıda Seçim Koordinasyon Merkezinin (SKM) kurulduğu günden beri yaptığı çalışmaları hakkında bilgi veren SKM Başkanı Mehmet Canpolat; “Seçim Koordinasyon Merkezi olarak kurulduğumuz günden beri gece gündüz seçim çalışmaları yapıyoruz. Seçime günler kala seçim işlerinden sorumlu genel başkan yardımcımız ve Şanlıurfa 6. Bölge başkanımız Hamza Dağ ile son değerlendirme toplantımızı yaptık. Çok verimli bir toplantı oldu. Bütün ilçe SKM’lerimizde büyük azim ve kararlılık gördüm. Cumhurbaşkanımızı seçeceğimiz bu kutsal yolculukta bu dava için canı gönülden çalışan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.” dedi.


Seçim çalışmaları konusunda sorumlusu olduğu illerin hepsiyle toplantılar yaptığını söyleyen Milletvekili Hamza Dağ; “Şanlıurfa’daki seçim çalışmalarımızla ilgili bu toplantıyla şimdiye kadar yapılan çalışmaları yerinden görmek ve bu çalışmalara yapabileceğimizi katkılar neyse yapabilmek için toplantılar yapıyoruz. Bu toplantıyla Şanlıurfa’daki çalışmaları yerinden gördük. Gerekli istişareleri yaptık. Verimli bir toplantı oldu ” diye konuştu.


Toplantıda, Toplantıya katılan ilçe başkanları da tek tek söz alarak ilçelerinde yaptıkları seçim çalışmalarını anlattılar.
Toplantıya 6. bölge başkanı İzmir milletvekili Hamza Dağ, AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Seçim işleri Başkanı Ömer Avcı, AK Parti İl SKM Başkanı Mehmet Canpolat, İlçe Başkanları, İlçe SKM Başkanları, Sonuç Alma Sistemi (SAS) görevlileri katıldı.


Yaklaşık olarak iki saat süren toplantının ardından 6. bölge başkanı Hamza Dağ Şanlıurfa’dan ayrılarak bir başka toplantı için Diyarbakır’a geçti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com