Reklamı Geç
Advert
Advert

SBS Şanlıurfa şampiyonları Anafen'den

Şanlıurfa Anafen Dershanesi öğrencilerinden A.Onur Polat Şanlıurfa 1.si, Gamze Çelik Şanlıurfa 2.si ve A.Nuri Sezer Şanlıurfa 3.sü oldu.

SBS Şanlıurfa şampiyonları Anafen'den
SBS Şanlıurfa şampiyonları Anafen'den


ŞanlıurfaFem-Anafen Dershanesi genel MüdürüA.Vahap Çerkez, Şanlıurfa şampiyonunun yanı sıra genel ortalamada çok iyi bir sonuca ulaştıklarını söyledi. Şanlıurfa il sıralamasına göre ilk 10 öğrencinin 8'iAnafen Dershanesi öğrencisi olduğunu söyleyen Çerkez, Öğrencileri ile gurur duyduğunu altını çizdi. Çerkez, şöyle dedi:
OYP’ye göre yapılacak tercih ve yerleştirme işlemlerinde, geçmiş yıllara göre bazı farklı uygulamalar söz konusu olduğundan,veliler ve öğrencilere rehberlik eden diğer yetkililerin, http://oges.meb.gov.tr adresinde yayınlanan tercih ve yerleştirme e-kılavuzunu dikkatlice okumaları gerekmektedir. Özellikle, Tercih Listesinin bir kez düzenleneceği, daha sonra ikinci bir tercih ve/veya düzeltme işlemi yapılmayacağı, tüm yerleştirme işlemlerinin bu tercihe göre yapılacağı dikkate alınarak tercihlerin özenle ve dikkatle yapılması gerekmektedir.Yerleştirme işlemleri için tercihler 15-21 Temmuz 2013 tarihleri arasında yapılacaktır. ANAFEN dershanelerinin bütün şubelerinde tüm öğrenciler tercihler hakında rehberlik hizmeti alabilir
"Ayrıca, her yıl ilimizden ferdi başarıların yanında kitlesel başarıda ulaşılması güç rekorlar elde edilmektedir. 2013SBS'nin açıklanmasıyla öğrenci ve velilerimizle büyük bir mutluluk yaşadık. Her yıl tekrarlanan bu başarı grafiğinin artış göstermesi bizlerin daha da sorumluluk bilinci ile hareket etmesine vesile oluyor. Değerli Şanlıurfa halkımızın bu başarılara gösterdiği teveccühten dolayı çalışma azmimiz, şevkimiz kamçılanıyor ve şehrimizin başarı grafiğini yükseltme adına motivasyonumuz artıyor. Öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen ailelerimizi, gecesini gündüzüne katarak çalışan fedakar öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her tarafımızı sahte ürün sarmış
Her tarafımızı sahte ürün sarmış
Selim Bağlı'dan Metrolife Hastanesine ziyaret
Selim Bağlı'dan Metrolife Hastanesine ziyaret