Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem SBS Şanlıurfa şampiyonları Anafen'den

SBS Şanlıurfa şampiyonları Anafen'den

Şanlıurfa Anafen Dershanesi öğrencilerinden A.Onur Polat Şanlıurfa 1.si, Gamze Çelik Şanlıurfa 2.si ve A.Nuri Sezer Şanlıurfa 3.sü oldu.

Giriş Tarihi: 12 Temmuz 2013 Cuma 22:46
SBS Şanlıurfa şampiyonları Anafen'den


ŞanlıurfaFem-Anafen Dershanesi genel MüdürüA.Vahap Çerkez, Şanlıurfa şampiyonunun yanı sıra genel ortalamada çok iyi bir sonuca ulaştıklarını söyledi. Şanlıurfa il sıralamasına göre ilk 10 öğrencinin 8'iAnafen Dershanesi öğrencisi olduğunu söyleyen Çerkez, Öğrencileri ile gurur duyduğunu altını çizdi. Çerkez, şöyle dedi:
OYP’ye göre yapılacak tercih ve yerleştirme işlemlerinde, geçmiş yıllara göre bazı farklı uygulamalar söz konusu olduğundan,veliler ve öğrencilere rehberlik eden diğer yetkililerin, http://oges.meb.gov.tr adresinde yayınlanan tercih ve yerleştirme e-kılavuzunu dikkatlice okumaları gerekmektedir. Özellikle, Tercih Listesinin bir kez düzenleneceği, daha sonra ikinci bir tercih ve/veya düzeltme işlemi yapılmayacağı, tüm yerleştirme işlemlerinin bu tercihe göre yapılacağı dikkate alınarak tercihlerin özenle ve dikkatle yapılması gerekmektedir.Yerleştirme işlemleri için tercihler 15-21 Temmuz 2013 tarihleri arasında yapılacaktır. ANAFEN dershanelerinin bütün şubelerinde tüm öğrenciler tercihler hakında rehberlik hizmeti alabilir
"Ayrıca, her yıl ilimizden ferdi başarıların yanında kitlesel başarıda ulaşılması güç rekorlar elde edilmektedir. 2013SBS'nin açıklanmasıyla öğrenci ve velilerimizle büyük bir mutluluk yaşadık. Her yıl tekrarlanan bu başarı grafiğinin artış göstermesi bizlerin daha da sorumluluk bilinci ile hareket etmesine vesile oluyor. Değerli Şanlıurfa halkımızın bu başarılara gösterdiği teveccühten dolayı çalışma azmimiz, şevkimiz kamçılanıyor ve şehrimizin başarı grafiğini yükseltme adına motivasyonumuz artıyor. Öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen ailelerimizi, gecesini gündüzüne katarak çalışan fedakar öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Haliliye Kaymakamı Yılmaz, Süleymaniyelileri dinledi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com