Advert
Advert
Advert

Sayburç ilk okuluna büyük ödül

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Yıldızlar (Futsal) salon futbolu müsabakaları sonucunda Sayburç İlkokulu il birincisi oldu.

Sayburç ilk okuluna büyük ödül
Sayburç ilk okuluna büyük ödül

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci Akabe Toki Lisesi Spor salonunda yapılan müsabakalar sonucunda il birincisi olan Sayburç İlköğretim Okulu Kız Futbol takımı öğrencilerini makamında kabul ederek madalya ve kupalarını törenle verdi.

 

Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen madalya ve kupa törenine Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’nin yanı sıra İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nihat Yıldırım, Sayburç Köyü İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Kılıç, okulun Beden Eğitim Öğretmeni Recep Erol, Okul Aile Birliği Başkanı Fuat Sağıroğlu ile kız takımı oyuncuları katıldı.

Madalya ve kupa töreninde bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci “Yıldız Kızlar Salon Futbolu Futsal il birincisi olan sporcuları tebrik ederek sözle şöyle sürdürdü.

İlci Spor hem sağlıktır hem başarıdır, disiplindir, bir yaşam biçimidir. Sizler, sporda ve eğitim hayatınızdaki başarınızı eş zamanlı götürdüğünüz takdirde başarılarınız katlanarak artacaktır ve bu konuda sizlere güveniyoruz. Emeği geçen öğretmenlerinizi ve her aşamada sizlere destek olan ailelerinizi ve okul idarecilerinizi tebrik ediyorum. Sizlerin başarıları bizleri mutlu ediyor, başarılarınızı bölge müsabakalarında göstermenizi diliyorum ”dedi

 

Konuşmaların ardından İl birincisi olan Sayburç İlköğretim Okulu öğrencilere kupalarını ve madalyalarını İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci vererek birlyekte hatıra fotoğrafı çekilmesiyle kupa töreni sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır