Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset SAV uşturacaklar mı?

SAV uşturacaklar mı?

Giriş Tarihi: 28 Ekim 2010 Perşembe 21:18
SAV uşturacaklar mı?

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısından CHPye gelen uyarının ardından gözler Genel Başkan Kılıçdaroğlunun aldığı 3 Kasımda Parti Meclisine çevrildi. Kılıçdaroğlu Sav ile ilgili mesajını verdi:

Bunun öncesinde 32. Gün programına konuşan Kemal Kılıçdaroğlu “Yola yeni bir Genel Sekreterle devam edebiliriz” dedi.

Kılıçdaroğluna yakın kaynaklar Genel Başkanın Sava karşı “Disiplin” restini çekebileceği bilgisini veriyor. Genel Sekreter Önder Savın Genel Başkan Kılıçdaroğlundan ikinci kez belge saklamasının parti disiplini açısından sorun yaratması üzerine Savın disipline sevk etme ihtimaliyle “zarafetle çekilmeye” ikna edilmesi bekleniyor.

3 Kasımda toplanacak olan Parti Meclisinde Kurultay kararı alınma ihtimalini düşük bulan CHPli kaynaklar “Ama Kemal Bey kendisi isterse Kurultay kararı alabilir” dedi

ÖRGÜT ATAMALARI GEÇERSİZ Mİ?
CHP Kulislerinde yanıtı aranan bir diğer soru da mevcut MYKnın ve aldığı kararların “yok hükmünde olup olmadığı”. Atilla Kart gibi hukukçu milletvekilleri bu soruna özellikle dikkat çekiyor. Gazeteport.comun ulaştığı bazı kaynaklar “İstanbul, Adana ve Hatay gibi İl Örgütlerinde yapılan görevden almalar ve atamalar yok hükmünde sayılır. Bu durumda bu Örgütlerin aldığı kararlar ne olacak?” dedi.

Gazeteport

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vekil Ayhan serbest bırakıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com