Advert
Advert
Advert

Saraçoğlu, Yıldırım Demirören’le

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Kemal Saraçoğlu’nun daveti sonucu Türkiye Futbol Federasyonu ilk toplantısı Nisan ayında Şanlıurfa’da yapılacak.

Saraçoğlu, Yıldırım Demirören’le
Saraçoğlu, Yıldırım Demirören’le
Bank Asya 1.Lig, Spor Toto 2.Lig ve 3.Lig Kulüp Başkan’larının katılacağı  ilk toplantı Nisan ayı içersinde Şanlıurfa’da yapılacağı açıklandı. Şanlıurfaspor Kulübü Başkanı Kemal Saraçoğlu’nun  girişimleri sonrası Bank Asya 1.Ligi Süper Toto 2.Ligi ve 3.Ligi Kulüp Başkanlarının  yapılacağı ilk toplantıya T.F.F. Başkanı Yıldırım Demirören’inde katılması bekleniyor.

 

2. VE 3. LİG TEMSİLCİLERİ BELİRLENDİ

 

Öte yandan Türkiye Futbol Federasyonu tarafından İstanbul'da düzenlenen "Spor Toto 2. Lig Profesyonel Kurul Toplantısı" İstanbul'da yapıldı.

 

The Marmara Oteli'ndeki tam günlük toplantıda, TFF Yönetim Kurulu tarafından oluşturulan "Profesyonel Kurul"un hedefleri dile getirildi ve ilgili lig ve grupları temsil edecek kurul üyeleri seçildi.

 

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu hafta içinde Spor Toto 2. ve 3. Lig kulüplerine yönelik düzenlenen Profesyonel Kurul toplantılarında, bu liglerin temsilcileri belirlendi.2. ve 3. Lig Profesyonel Kurul temsilcileri belirlendi.

 

TFF, Spor Toto 2. Lig kulüplerinin kendi aralarında yaptığı seçim sonucunda, Kırmızı Grup temsilcileri; Kızılcahamamspor Kulübü Başkanı Zeynep Bekçe, Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Denizli Belediyespor Kulübü Başkanı Tanju Beştaş oldu. Beyaz Grup temsilcileri ise Gaziosmanpaşaspor Kulübü Başkanı Mehmet Öztürk, Konya Şekerspor Kulübü Başkanı Yavuz Erence ve Tepecikspor Kulübü Başkanı Osman Eyüpoğlu oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu