Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi ŞANMAR‘la Şanlıurfa kazanıyor

ŞANMAR‘la Şanlıurfa kazanıyor

Yüzde yüz yerli sermaye ile yola çıkan ŞANMAR yeni açacağı iki şube ile Şanlıurfalılara en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 1 Mayıs 2013 Çarşamba 13:17
ŞANMAR‘la Şanlıurfa kazanıyor

Marketlerinde satılan tüm ürünlerini Şanlıurfa’daki tedarikçi firmalarından temin ettiklerin belirten ŞANMAR Yönetim Kurulu Başkanı Halit Taşdönderen; “Marketlerimizde istihdam ettiğimiz yüzlerce elemanla çalıştığımız firmalarla Şanlıurfalılara istihdam sağlıyoruz. Kalite ve uygun fiyatlı ürünlerimiz ile müşterilerimiz kazanıyor. Kazancımızın vergilerini, istihdam ettiğimiz elemanların SGK’sını kendi bölgemizde ödediğimiz için Şanlıurfa’nın tamamı kazanıyor” dedi.

 

ŞANMAR’ı diğer marketlerden ayıran özeliğinin sadece Şanlıurfa merkezli çalıştıklarını belirten Taşdönderen; “Biz yüzde yüz yerli sermaye ile yola çıktık. Dolayısıyla tüm gelir ve giderimizin Şanlıurfa’dan olmasına dikkat ediyoruz. Kazancını Şanlıurfa’dan yapıp, vergi, dahil tüm gelirlerini başka yerlere taşıyanlardan değiliz. Buna çok dikkat ediyoruz. ŞANMAR kazanıyorsa Şanlıurfa ve Şanlıurfalı kazanmalı düşüncesindeyiz. Bu düşünceyle hizmet ediyoruz” diyerek sattıkları ürünlerin kaliteli ve Türkiye’nin her yerinde bulunan markalardan olduğunu ve diğer bazı marketlerde olduğu gibi, ne olduğu belli olmayan, nasıl üretildiği bilinmeyen, kendi fason ürettikleri, kendileri dışında başka hiçbir markette satılmayan markalar olmadığını belirtti.

 

Bilindiği gibi ulusal marketler, bölgemizde açtıkları şubeler aracılığıyla kazandıkları, bu bölgeye geri dönüşümü yapmayıp, merkezlerine aktararak o bölgeye katkıda bulundukları aşikardır. ŞANMAR ise tüm kazancını kendi bölgesine geri dönüşümü sağlayarak, bölge ekonomisine büyük ölçüde katkıda bulunuyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Memura karne ve ek zam geliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com