Advert
Advert
Advert

Şanmar'dan dedikodulara tepki

ŞANMAR Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Halit Taşdönderen, fısıltı şeklinde yayılan dedikodulara tepki göstererek: "Şanlıurfa'nın öz sermayesi olan Şanmar'a zarar vermek isteyenler emellerine ulaşamayacak" dedi.

Şanmar'dan dedikodulara tepki
Şanmar'dan dedikodulara tepki

Son günlerde Şanlıurfa'da fısıltı gazetesinin dile getirdiği "Şanmar marketler zincirine yönelik olarak yöneticileri FETÖ'den tutuklandılar" şeklindeki haberlere ŞANMAR Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Halit Taşdönderen tepki gösterdi. 

Şanlıurfa'nın öz sermayesi olan ve vergi dairesi Urfa'da olan tek marketler zinciri olan Şanmar'a karşı sistematik bir saldırı yapıldığına dikkat çeken ŞANMAR Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Halit Taşdönderen, "Yönetim olarak görevimizin başındayız. Şanlıurfa'ya ve Şanlıurfalılara hizmet etmeye devam edeceğiz" diyerek karalama haberlerini yapanlar hakkında dava açacaklarını sözlerine ekledi.  

ŞANMAR ne demek?

 ŞANMAR Market 2000 yılında yerli bir perakende markası olarak, organize ve modern anlayışla, üretici ve müşterilere kaliteli hizmet vermek için Taşdönderen ailesi tarafından kuruldu.

 Zaman içinde gelişime açık yenilikçi yaklaşımıyla nitelikli insan, yeni teknoloji, yönetim stratejileri ve planlı büyük hedefler ile çalıştı. Yerel bir marka kimliği ile bölgemizin tarım ve sanayi üretim planlamasında, müşteri taleplerini olgunlaştırmak, yılların vermiş olduğu tecrübe ve büyüklerinden kalma bilgi birikimleri ile üstlenmiş olduğu bilirkişi rolünü modern bir perakende markası haline gelmiştir. Günümüzde 18 şubemiz ve onlarca çalışanımız ile Şanlıurfalı hemşerilerimize hizmet veriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Erdoğan     2017-01-06 Ben şahsım paramımın son ku
Ahmet     2017-01-06 Adamlar kimsenin yapmadığını yaptılar yapıyorlar.. başkaları gibi batıya kaçmıyorlar. Memleketine yatırım yapıyorlar. Yahu Urfa'da insan ilerleyemeyecek mi arkadaş , hemen çamur atıyorsunuz insanlara.. Yeter ki başarılı olsun hemen hedef tahtasına oturtursunuz adamı.. ayıp ya edep ya..
Mht     2017-01-05 Zamanında feto terör örgütüne yardımlarınız elksilmiyordu.kolilerden gida yardimi feto yurduna bagislaniyordu.
ismsil tumbul     2017-01-05 Allah sizdeyerli payronlarlmlzl baslmlzpdanrksik etmmesin
Mehmet     2017-01-05 Şanmar Önceden fiyatlar çok uygundu Şimdi Çok Pahalı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu