Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Şanmar'dan Bakan Fikri Işık'a teşekkür

Şanmar'dan Bakan Fikri Işık'a teşekkür

Şanlıurfa'da Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için çalışma başlatan Bakan Fikri Işık'a Şanlıurfa marketler zinciri ŞANMAR'dan teşekkür geldi.

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2016 Cuma 15:04
Şanmar'dan Bakan Fikri Işık'a teşekkür

Şanlıurfa'nın tarım kenti olmasından dolayı gıda ihtisas organize sanayinin kurulmasının elzem olduğunu belirten ŞANMAR yönetim kurulu başkanı Halit Taşdönderen; "Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın 'Şanlıurfa'da Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için çalışma başlatıyoruz. Niye? Çünkü sanayicilerimiz bu konuda bizden yer istiyor. Biz de bu konuda bütün gücümüzle çalışıyoruz' ddiyerek hükümetin yapacak yatırımından dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

Gıdanın gelişmiş ülkelerde silah olarak kullanıldığını belirten Taşdönderen: "Hükümetin gıda konusunda Şanlıurfa'da yapacağı bu yatırım aynı zamanda Şanlıurfa'da markaların çıkmasını da sağlayacak. Hükümetin böyle güzel uygulamaların ve yatırımların sayısı çoktur. Ancak gıda konusunda yapılacak yatırım daha da önemlidir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu şahsında tüm hükümete teşekkür ederim" dedi.

Haber : Ömer ASLAN / www.balikligol.com 

YORUMLAR
  • yorum2016-02-27 18:12:52sinan kocabeyli

    aynen ibrahim arkadaş allah ak partisi başımızdan eksik etmesin bölge halkı olarakta şanmar gibi yerli sermayelerin eksikliğini vermesin bu şehrin bir çok kişiye ekmek kapısı olmuştur...

  • yorum2016-02-27 15:27:16ibrahim şahin

    imalat haricindeki istihdam sağlayan şahıs ve şirketlere teşvik verilmeli, sadece imalatla sınırlı kalması haksızlık...

  • yorum2016-02-27 13:02:20MEHMET KARAGÖZ

    Şanmar marketler zincirinin türkiyeye bakış açısı ak partinin türkiyeye bakış açısı ile eş değerdir çünkü her ikiside bu ülkenin ekonomi ve farahlığı için gecesini gündüzüne katıp çalışmaktadır ak parti türkiyeyi daha ileri büyük ülke olma yolunda çaba verir iken şanmar avm.şanlıurfannın bir marka şehir olması içinelinden gelen bütün hizmetlerden kaçınmayan bir kuruluştur.tebrik eder başaralı çalışmalarının devamını dilerim.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

TKDK Modern Hayvancılığa Öncülük ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com