Advert
Advert
Advert

Şanlurfa'da Yarın Hayat Duracak

Şanlıurfa'da Pazar Günü elektrik kesintisi olacağını duyuran DEDAŞ'ın kesintisi su kesntisine de sebeb olacak.

Şanlurfa'da Yarın Hayat Duracak
Şanlurfa'da Yarın Hayat Duracak

TEİAŞ, kentin önemli bir kısmına enerji sağlayan Şanlıurfa-2 Trafo Merkezi’nde yapılacak olan çalışma nedeniyle pazar günü saat 06.00 ila 14.00 arasında elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu. Bakım nedeniyle kesinti yapılacak yerler şöyle: Kesinti Sırrın, İmambakır, Ulubatlı, Eyyübkent, Eyyübnebi, Eyyübiye, Eyyüb Peygamber, Onikiler, Tepe, Yakubiye, Selçuklu, Osmanlı, Hekimdede, Topdağı, Bahçelievler, Yenişehir, Ertuğrulgazi, Veysel Karani, Yeşildirek, Osmangazi, Şair Nabi, Bamyasuyu, Sırrın Karşıyaka, Paşabağı, Yenice, Sancaktar ve Köylükent mahalleleri ile Eski sanayi çevresi, Oduncular pazarı, Mardin yolu Jandarma Komutanlığı Mevii, Eski zirai aletler bölgesi, üniversite lojmanları, Şefkat Petrol civarı, Bahçelievler Atatürk Bulvarı, Eski stad civarı, El Ruha oteli civarı ve belediye su arıtma tesisine elektrik verilmeyecek.

Dedaş'ın bakım çalışmaları nedeniyle yarın Belediyenin su arıtma tesisine elektrik vermeyeceğini açıklaması merkez ilçelerinde su kesintisine neden olabileceği  duyuruldu.

Konuyla ilgili Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İşleri Gene Müdürlüğünden (ŞUSKİ) yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi: "Dedaş'ın bakım çalışmaları için yarın yapacağı elektrik kesintisi nedeniyle, ilimiz merkez ilçelerinde su kesintileri de olabilir. Halkımıza önemle duyurulur."

Kaynak: www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı