Advert
Advert
Advert

Şanlurfa Emniyet Müdürlüğünde Terfi heyecanı VİDEO

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görev yapmakta olan 28 rütbeli personel 2012 yılı Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez ve Yüksek Değerlendirme Kurulu kararı ile bir üst rütbeye terfi etti.

Şanlurfa Emniyet Müdürlüğünde Terfi heyecanı VİDEO
Şanlurfa Emniyet Müdürlüğünde Terfi heyecanı VİDEO
Rütbe terfi töreni Polisevi'nde gerçekleştirildi. Törene Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Şanlıurfa İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, Emniyet Müdür Yardımcıları, terfi eden emniyet mensupları ve aileleri katıldı.

Terfi töreninde konuşma yapan Emniyet Müdür Yardımcılığı görevinden 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğü'ne terfi eden Mehmet Or " Sevgili arkadaşlar şuan yeni bir rütbe ve yeni sorumluluklar almanın heyecanı içindeyiz. Yeni rütbelerinizin öncelikle ülkemize, teşkilatımıza ve Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü'müze hayırlı işlere vesile olmasını temenni ederim. Hangi rütbede olursak olalım en önemli şey o rütbenin hakkını vermek öncelikli şiarımız olmalı" dedi.

Mehmet Or'un konuşmalarının ardından konuşma yapan Şanlıurfa Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu ise " İlk kez emniyet müdürü olarak mahiyetimdeki arkadaşlarımın terfi ederek aramızdan ayrılması heyecanını yaşıyorum. Arkadaşlarımızın terfi ederek bir üst rütbeye yükselmelerini sevinçle karşılarken, aramızdan ayrılacak olan arkadaşlarımızında burukluğunu yaşıyorum. Şanlıurfa'da gerçekten çok değerli bir kadromuz var birçok şehrimizde olmayan tecrübeli deneyimli işine sahip çıkan samimi bir kadromuz var" dedi.

Emniyet Müdür Yardımcılığı görevinden 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğü'ne terfi eden Mehmet Or'a yeni rütbesi Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ve eşi tarafından, 3.sınıf emniyet müdürlüğü rütbesinden 2.sınıf emniyet müdürlüğüne terfi eden Dr. Repa Erhan'a ise yeni rütbesi Şanlıurfa Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu tarafından takılarak, başarılı çalışmalarından dolayı terfi eden personellere şilt verildi.

Terfi eden diğer personellere de rütbeleri Şanlıurfa Emniyet Müdür Yardımcıları,Emniyet Şube Müdürleri, terfi eden personellerin eş ve çocukları tarafından takdim edildi.

Yapılan törenin ardından önce hatıra fotoğrafı çekildi daha sonra terfi eden personellerin onuruna bir akşam yemeği verildi.
Ahmet Hamdi Çiçek / Urfastar.com 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı