Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ŞANLURFA EĞİTİM BİR SEN E ZİYARETLER SÜRÜYOR

ŞANLURFA EĞİTİM BİR SEN E ZİYARETLER SÜRÜYOR

Giriş Tarihi: 15 Aralık 2010 Çarşamba 22:52
ŞANLURFA EĞİTİM BİR SEN E ZİYARETLER SÜRÜYOR

M.Âkif İNAN voleybol turnuvasını sonuçlandıran Eğitim-Bir-Sen Viranşehir temsilciliği Eğitim-Bir-Sen Şubesini ziyaret ederek, 4.Olağan Kongre sonrası yeniden seçilen İbrahim Coşkun ve yönetimi tebrik etti.

Eğitim-Bir-Sen Viranşehir Temsilcisi Ahmet BİLGEN, Eğitim-Bir-Senin her geçen gün biraz daha güçlendiğini belirterek, bu gücün her eğitim çalışanı tarafından hissedildiğini söyledi. Kendilerinin de Viranşehirde Eğitim-Bir-Senin misyonuna yakışır çalışmalar yapmaya çalıştıklarını belirten Bilgen, yeni dönemde il yönetimine de başarılar dilediklerini belirtti. Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim COŞKUN, bu nazik ziyaretlerinden dolayı İlçe Temsilcisine ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, şunları söyledi: Viranşehir, sendikacılık bilinci ve çalışmalarıyla göz dolduran ilçelerimizden biri. Biz Şanlıurfa Eğitim-Bir-Sen olarak hemen her konuda Türkiye genelinde ses getiren çalışmalara imza atabildiysek, bunda üyelerimizin ve ilçelerimizin çok önemli katkıları vardır. Allaha hamd olsun, il genelinde en uzak ilçemizden en yakın ilçemize, en büyük köyümüzden, en küçük köyümüze kadar her sahada çalışmalar, yaptık. Üyelerimizin olumlu çalışmalarıyla gururlandık. Ben Ahmet Başkanımın şahsında tüm yönetim kurulu üyelerine ve Viranşehirli hemşehrilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Toplantı sonrası Viranşehir İlçe Temsilcisi Ahmet Bilen tarafından Şube Başkanımıza yeni dönemin hayırlara vesile olması adına bir plaket sunuldu.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Yüksek Seçim Kurulu gümrük kapıları listesini çıkardı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com