Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa'ya bu görüntüler yakışmıyor

Şanlıurfa’da günün her saatinde yoğunluğun yaşandığı Haşimiye Meydanı’nda gelişi güzel park edilen motosikletlerden kentin tarihi ve kültürel dokusuna zarar veriyor.

Şanlıurfa'ya bu görüntüler yakışmıyor
Şanlıurfa'ya bu görüntüler yakışmıyor

ŞANLIURFA – Şanlıurfa’da günün her saatinde yoğunluğun yaşandığı Haşimiye Meydanı’nda gelişi güzel park edilen motosikletlerden kentin tarihi ve kültürel dokusuna zarar veriyor.

Şanlıurfa Eyyibiye ilçesi sınırlarında bulunan Haşimiye Meydanı’nı gelişi güzel park edilen motosikletlerden geçilmiyor.Yürümenin bile zor olduğu meydana tüm uyarılara rağmen park edilen motorlar,kentin tarihi ve kültürel dokusuna zarar veriyor. Bölge esnafı ise duruma tepki göstererek şöyle konuştu: “Yıllardır bu görüntü hep aynı.Artık bıktık.Haşimiye Meydanına alışveriş için gelen turistler ve vatandaşlar motorlar yüzünden yürüyemez hale geldi.Sürekli şikayet etmemize rağmen belediye yetkilileri sesimizi duymuyor.Bu kadar çok motoru bir arada gören turistler bile şaşırıyor.Şehrin tarihi ve kültürel dokusunu zedeleyen bu görüntünün bir an evvel düzeltilmesini istiyoruz.”
 (RUHA AJANS)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler