Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa’ya Adli Tıp Kurumu açılıyor

Şanlıurfa’da açılacak olan Adli Tıp Kurumu Şube Müdürlüğü için ilimize gelen Adli Tıp Kurumu Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Fatih Yağmur ve beraberindeki heyet Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’i makamında ziyaret etti.

Şanlıurfa’ya Adli Tıp Kurumu açılıyor
Şanlıurfa’ya Adli Tıp Kurumu açılıyor

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ve Adli Tıp Kurumu Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Fatih Yağmur tarafından Şanlıurfa’da açılacak olan Adli Tıp Kurumu Şube Müdürlüğü için protokol imzalandı. Açılacak olan Adli Tıp Kurumu Şube Müdürlüğü için İl Sağlık Müdürlüğü tarafından eski Verem Savaş Dispanseri tahsis edildi.

Vali Güvenç, “ Nüfusu 2 milyona yaklaşan Şanlıurfa’daki adli vakalar incelenmek üzere il dışına sevk ediliyordu.   İlimizde şubenin hizmete girmesiyle birlikte bu adli vakaların il dışına gönderilmesine gerek kalmayacak. En kısa sürede faaliyete geçecek olan Adli Tıp Kurumu Müdürlüğümüz için Eski Verem Savaş Dispanserini tahsis ettik. Gerekli tadilatlar yapıldıktan sonra hizmet vermeye başlayacaktır. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Protokol imza törenine Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ve Adli Tıp Kurumu Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Fatih Yağmur’un yanı sıra Şanlıurfa İl Sağlık Müdür Yardımcıları Mehmet Metin Demir ve Hasan Uğur, Adli Tıp Kurumu Şube Müdürleri Atılhan Kaya ve Mehmet C. Aslan da katıldı.

www.balikligol.com

Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu Yrd. Doç. Dr. Fatih Yağmur Celalettin Güvenç Verem Savaş Dispanseri Mehmet Metin Demir Hasan Uğur Atılhan Kaya Mehmet C. Aslan Şanlıurfa’ya Adli Tıp Kurumu açılıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle