Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Şanlıurfa’ya Adli Tıp Kurumu açılıyor

Şanlıurfa’ya Adli Tıp Kurumu açılıyor

Şanlıurfa’da açılacak olan Adli Tıp Kurumu Şube Müdürlüğü için ilimize gelen Adli Tıp Kurumu Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Fatih Yağmur ve beraberindeki heyet Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’i makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 9 Ekim 2012 Salı 17:04
Şanlıurfa’ya Adli Tıp Kurumu açılıyor

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ve Adli Tıp Kurumu Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Fatih Yağmur tarafından Şanlıurfa’da açılacak olan Adli Tıp Kurumu Şube Müdürlüğü için protokol imzalandı. Açılacak olan Adli Tıp Kurumu Şube Müdürlüğü için İl Sağlık Müdürlüğü tarafından eski Verem Savaş Dispanseri tahsis edildi.

Vali Güvenç, “ Nüfusu 2 milyona yaklaşan Şanlıurfa’daki adli vakalar incelenmek üzere il dışına sevk ediliyordu.   İlimizde şubenin hizmete girmesiyle birlikte bu adli vakaların il dışına gönderilmesine gerek kalmayacak. En kısa sürede faaliyete geçecek olan Adli Tıp Kurumu Müdürlüğümüz için Eski Verem Savaş Dispanserini tahsis ettik. Gerekli tadilatlar yapıldıktan sonra hizmet vermeye başlayacaktır. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Protokol imza törenine Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ve Adli Tıp Kurumu Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Fatih Yağmur’un yanı sıra Şanlıurfa İl Sağlık Müdür Yardımcıları Mehmet Metin Demir ve Hasan Uğur, Adli Tıp Kurumu Şube Müdürleri Atılhan Kaya ve Mehmet C. Aslan da katıldı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com