Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa’ya 342 Okul Yapılacak

Şanlıurfa’ya 342 Okul Yapılacak

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci; “Şanlıurfa’ya 342 Okul, 495 Lojman 17 Spor Salonu, 30 Öğrenci Pansiyon İle Birlikte Toplam 5226 Derslik Yapacağız” dedi.

Giriş Tarihi: 12 Nisan 2013 Cuma 14:23
Şanlıurfa’ya 342 Okul Yapılacak

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ’ nin başkanlığında 4. Eğitim Bölgesinde yer alan okulların, Müdürleriyle toplantı gerçekleştirdi.
Tes İş Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen toplantıda, 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında İlköğretim ve Ortaöğretim Okullarımızda genel başarının artırılmasında uygulanacak proje ve çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
4. Eğitim bölgesi okulların Müdürlerine hitaben bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci “Değerli arkadaşlar okul müdürlerimiz okullarımızdaki eğitim liderlerimizdir. İlimizin eğitim seviyesini hep birlikte el ele, gönül gönülle vererek yükselteceğiz. Eğitim sorunlarımızın başında derslik konusu yer almaktadır. Yapılan çalışmalar sonucu Şanlıurfa’da derslik yapımı yönüyle çok ciddi adımlar atılmaktadır. Bu kapsamda yapılan çalışmalar sonucunda önümüzdeki yıl içinde Şanlıurfa İl genelinde 342 okul, 495 adet lojman, 30 Öğrenci pansiyon, 17 Spor Salonu, 2. Çok Amaçlı Salon ve 27 Atölye inşaatına başlanacak buda ortalama 5226 derslik eder. Yapacağımız bu yeni inşaatlarımızla öğrencilerimiz öğrenimlerini daha uygun ortamlarda devam ettireceklerdir” dedi
Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ Okul idarecilerinin ve öğretmenlerimizin veli ziyaretlerine çok önem vermeleri gerekir. Yapılan her ziyaretin öğrenci başarısını çok olumlu yönde etkilediğini düşünmekteyim bunların birçok örnekleri var. Okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz öğrencileriyle öğretmenliğin yanı sıra anne baba ve bir aile gibi olmalılar, öğrencilerimiz işte o zaman başarılı olacaklardır. Öğrencilerimizin hayallerinin önüne engel olmayıp onları cesaretlendirmemiz gerekmektedir diyerek konuşmasını tamamladı.
İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ konuşmasının ardından okul müdürlerinin eğitim öğretimle ilgili sorunlarını dinledikten sonra toplantı sona erdi.
İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ’ nin 4. Eğitim Bölgesi okul Müdürleri toplantısına Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet VURAL’ da eşlik etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da silahlı kavga:3 ölü, 4 yaralı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com