Advert
Advert
Advert

Şanlıurfaspor’un şike davası meclise taşındı

Şanlıurfalı CHP İstanbul milletvekili Mahmut Tanal, Şanlıurfaspor ile ilgili yapılan şike iddialarını meclise taşıdı.

Şanlıurfaspor’un şike davası meclise taşındı
Şanlıurfaspor’un şike davası meclise taşındı admin
 
(ŞANLIURFA – RHA ) Şanlıurfalı CHP İstanbul milletvekili Mahmut Tanal, Şanlıurfaspor ile ilgili yapılan şike iddialarını meclise taşıdı. Mecliste söz alana Tanal,”Şike yoluyla düşürülen Şanlıurfaspor’un bu mağduriyetinin giderilmesini şike yapan takımların düşürülmesini talep ediyorum.”dedi.
 
CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Şanlıurfaspor’a yönelik yapılan şike olaylarının peşinin bırakmıyor. Şike olaylarıyla ilgili mecliste soru önergesi veren Tanal, bugün de mecliste söz aldı. Tanal, şöyle konuştu:”Basında çıkan haberlere göre şike yoluyla Şanlıurfaspor birinci ligden düşürülmüştür.
 
HİÇBİR DİN HİÇBİR HUKUK HİLELİ YÖNTEMİ KABUL ETMEZ
 
Birinci ligden düşen Şanlıurfaspor’un sesini Türkiye Futbol Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığına duyurmak için bugün saat 18.00’de tüm Şanlıurfalılar Topçu Meydanı’nda buluşacaktır.
 
 URFASPOR’UN MAĞDURİYETİ GİDERİLSİN
 
Sayın Gençlik ve Spor Bakanına ve Türkiye Futbol Federasyonuna sesleniyorum. Şike yoluyla düşürülen Şanlıurfaspor’un bu mağduriyetinin giderilmesini şike yapan takımların düşürülmesini talep ediyorum. Hileye ödün vermeyelim hileyle eğer spor kulüpleri mükafatlandırılırsa bu kötü bir ahlak olur ki hiçbir din hiçbir hukuk hileli yöntemi kabul etmez teşekkür ediyorum.”
urfaspor şike urfaspor haberleri mahmut tanal urfaspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hardal bitkisinin mucizesi: ağrılı veya yanık olan yere sürülürse.
Hardal bitkisinin mucizesi: ağrılı veya yanık olan yere sürülürse.
Harran Kaymakamlığından Urfa Fotoğraf Camiasına Büyük Ayıp
Harran Kaymakamlığından Urfa Fotoğraf Camiasına Büyük Ayıp