Advert
Advert
Advert

ŞANLIURFASPOR'DAN ZAHİT'E ZİYARET

Şanlıurfaspor Kulübü Başkanı Kemal Saraçoğlu ve Yönetimi kurulu üyeleri Mehmet Çoban, Hasan Yeşil, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mustafa Zahit ve yeni yönetim üyelerine Tebrik Ziyaretlerinde bulundu.

ŞANLIURFASPOR'DAN ZAHİT'E ZİYARET
ŞANLIURFASPOR'DAN ZAHİT'E ZİYARET
Şanlıurfa AK Parti Merkez ilçe Başkanlığı'na tebrik ziyaretlerinde bulunan Şanlıurfaspor Kulübü Başkanı  Kemal Saraçoğlu yaptığı açıklamasında şunları kaydetti. ''Birlik ve beraberlik adına bugün merkez ilçe başkanı Mustafa Zahit'i Şanlıurfaspor Yönetimi olarak ziyaret etmeye geldik. Mustafa Zahit Başkanımız çok iyi bir Şanlıurfaspor'ludur. Hemen hemen Şanlıurfaspor'umuzun tüm maçlarına geliyor. Ben Şanlıurfaspor yönetimi adına Mustafa başkanıma hem hayırlı olsun ziyaretine geldik, hem de daimi desteğini talep etmeye geldik. Bizleri kabul ettiği için sayın Mustafa zahit başkanıma Şanlıurfaspor Kulüp başkanı adına teşekkür ediyorum'' dedi.

AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mustafa Zahit İse duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları kaydetti. ''Ben yönetim kurulu adına sayın başkanım Kemal Saraçoğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Nazik ve kibar ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Pazar günü önemli bir maçtı o maçı şanlıurfaspor aldı. Gerçektende Şanlıurfaspor'lular çok sevindi. Önümüzde haftada Konyaspor maçımız var, ben burada  bu vesile ile bütün Şanlıurfa'lı hemşerilerimi bu maça davet ediyorum. İnşallah önümüzdeki haftada Konya Torku Şekerspor Maçınıda  Şanlıurfaspor'umuz alacaktır, ve şanlıurfaspor'umuz inşallah bu yıl şampiyon olacaktır. Ben buna canı gönülden inanıyorum, bu nazik ve kibar ziyaretlerinden ötürü tekrar'dan Şanlıurfapor Kulüp Başkanıma ve değerli yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum'' dedi.

Daha sonra Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Saraç, AK Parti merkez ilçe başkanı Mustafa Zahit'e üzerinde  63 numaralı Şanlıurfaspor'un formasını hediye etti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!