Advert
Advert
Advert

Şanlıurfaspor’dan "Süper" kampanya

Şanlıurfaspor kulübü, ‘Şanlıurfasporumuza Süper lig yolunda başarılar dileriz” kampanyası başlattı.

Şanlıurfaspor’dan
Şanlıurfaspor’dan

Kulüp adına açıklama yapan Şanlıurfaspor CEO’su İsmet Türker, bugün itibari ile Şanlıurfa’nın ana ceddeleriniŞanlıurfaspor bayrakları ile donatacaklarını ifade ederken, Kentte yaşayan herkesin bu konuda takımlarına destek vermelerini istedi.
Türker, başlatılacak kampanyanın Şanlıurfaspor’a maddi bir katkısının da olacağını kaydederken, “Bayrak kampanyasını kulüp olarak biz üstleneceğiz. Anlaşmış olduğumuz bir firma bayrakları yaparak en işlek caddelerimize asacak. Ben Şanlıurfasporluyum diyen herkesin kulübümüze katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi.
Türker, Bu projenin Şanlıurfaspor’a maddi katkısınında olacağını belirtirken, “İsteyen herkes kulübümüzde bu konuda yetkilendirdiğimiz arkadaşları arayarak “Şanlıurfasporumuza Süper lig yolunda başarılar dileriz” kampanyasına katılabilirler. Cüzzi bir bedel ödemek kaydıyla hem kendilerinin reklamını yapacağız, hemdeŞanlıurfasporumuza bir katkıda bulunacaklar” diye konuştu.
Öte yandan Şanlıurfa’nın ana caddelerine asılmak üzere organize edilen kampanyaya katılmak ve sarı yeşilli renklerden oluşan bayraklara firmalarının isimlerini yazdırmak isteyenler 0532 2201169 ve 0532 3859395 nolu telefonlardan talepte bulunabilir ve bilgi alabilirler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır