Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Şanlıurfaspor’da yönetimi görev bölümü yaptı

Şanlıurfaspor’da yönetimi görev bölümü yaptı

Şanlıurfaspor kulübünde kongre sonrası oluşan yönetim kurulu görev bölümü yaptı.

Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2015 Cumartesi 20:55
Şanlıurfaspor’da yönetimi görev bölümü yaptıKulüp başkanlığını Fethi Şimşek’in yapacağı yönetim kurulunda Halil Bağıban Başkan Vekili, İsmail Bağıban Asbaşkan ve Mali işlerden sorumlu, Nihat Kırmızı 2. Başkan Kulüp Sözcüsü ve Sportif işlerden sorumlu, Kemal Süt 2. Başkan ve sosyal işlerden sorumlu, Hamdi Us Genel Sekreter, Mehmet Kaya, Feridun Geçgel ve Vedat Bucak Başkan yardımcısı, Ömer Eyyüpoğlu Hukuk işleri sorumlusu, Muhammed Kerem Şimşek Futbol Şube sorumlusu, Süleyman Aksu, Mithat Arhan, Halil Kızılelma, Mustafa Önal, Abdulkadir Badıllı, Oktay Doğan Proje geliştirme sorumlusu, Sedat Beyazgül, Ahmet Sert, M.Emin Yetim, Hasan Basri Güler, Arif Genç, Şükrü Yüksel yönetim kurulu üyesi, Şeyhmus Göçmez Tesis ve idari işler sorumlusu, İbrahim Demirkan Alt yapı ve taraftarlardan sorumlu yönetici görevlerine getirildiler.

Tüm sportif işler alt yapı ve futbol ve Kulüp sözcülüğü görevinin Nihat Kırmızı’da olduğu icra kurulu ise Kırmızı ile beraber toplam 3 kişiden oluşuyor. Kulüp Mali işler sorumluluğunun İsmail Bağıban’da olduğu belirtilirken, STK ve taraftarlardan genel sorumlu yönetici ise 2. başkan Kemal Süt oldu.

Tüm birimlerin icra kuruluna bağlı bir şekilde çalışacağı yönetim kurulunda en önemli görevlerden birini ise Muhammed Kerem Şimşek Futbol şube sorumlusu görevi ile üstlenecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com