Advert
Advert
Advert

Şanlıurfaspor'a iftar ayıbı

Hazırlık maçında Kasımpaşa ile karşı karşıya gelen ve 1-1 beraberlikle sona eren maçın ardından Şanlıurfaspor kafilesine iftar ayıbı yaşattılar.

Şanlıurfaspor'a iftar ayıbı
Şanlıurfaspor'a iftar ayıbı

İftar saatine denk gelen maçın bitiş düdüğü ile birlikte iftarını açmaya giden Şanlıurfaspor yönetim kurulu ve teknik heyeti insanlık dışı harekete maruz kalınca şaşkına döndü.
Şanlıurfaspor AS Başkanı Nabi Kırmızı, 2. Başkan Aslan Akyürek, Futbol şube sorumluları Maruf Güneş ve Nihat Kırmızı, Alt yapılardan sorumlu yönetici Ömer Faruk Bahçıvan'ın da aralarında bulunduğu kafile iftarını açamadan İstanbul dışında yer alan Kasımpaşa tesislerinden ayrılmak zorunda kaldı.
İstanbul Kemerburgaz Kasımpaşa sosyal tesislerinde oynanan maç sonrasI Teknik Direktör Cihat Arslan ve yardımcıları iftarını soyunma odasında açarken, yönetim kurulu üyeleri ise duruma tepki göstererek tesisleri terk etti.
Şanlıurfaspor Kulübü Futbol şube sorumlusu Nihat Kırmızı, yaşanan durumu şaşkınlıkla karşıladıklarını belirtirkeni, "Kulübümüze yapılan bu ayıp karşısında Kasımpaşa Spor kuılübünün yönetim ve teknik heyetimize yapmış olduğu tutumu karşısında şok olduk, bizlere maç öçncesi iftarımızı burada açabileceğimizi söylemeleri üzerine bizlerde böyle bir beklenti içerisinde olmamamıza rağmen ve maçın bitimi iftar saatine denk geldiği için orada açmak istedik. Maç sonrası ortaya koyulan sahne bizleri gerçekten şaşırtmıştı. Soyunma odasında ortaya koyulan iftar yemeği hiçte hoş karşılaşamdığımız bir görüntü oldu. Şayet bize maç öncesi hiç söylenmeseydi bile biz bundan gocunmazdık. Bizler Şanlıurfa'nın misafirperverliğini her takıma karşı gösterirken, özellikle Ramazan ayında bulunduğumuz gün iftarımızı açamadan tesisleri terk etmek zorunda kaldık. Hazırlık maçı çerçevesinde misafir olarak geldiğimiz Kasımpaşa Spor tesislerinde misafir gibi ağırlanmadık. Ev sahibi kulübün, bu tutumunu gözden geçirmelerini istiyoruz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır