Advert
Advert
Advert

Şanlıurfaspor'a anlamlı bir ödül

2.Lig Beyaz Grup’ta göstermiş olduğu üst düzey performans ile şampiyonluğunu ilan eden, Şanlıurfaspor ve Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Sayın Kemal Saracoğlu Yılın Kulüp başkanı ödülüne layık görülmüştü, yılın yöneticiside yine Şanlıurfaspor’a geldi.

Şanlıurfaspor'a anlamlı bir ödül
Şanlıurfaspor'a anlamlı bir ödül
Marka Futbol resmi web sitesinin www.markafutbol.com gerçekleştirdiği Süper Ligden 3. Lige kadar yılın en iyi Yöneticisi Şanlıurfaspor Kulübü 2 Başkanı ve Basın Sözcüsü Mehmet Reşit Akıl seçildi

Marka Futbol resmi web sitesinin www.markafutbol.com gerçekleştirdiği Süper Ligden 3. Lige kadar yılın en iyileri ödül töreni 29 Mayıs Salı Günü İstanbul’da sahiplerini buluyor.. Üst Düzey katılımın gerçekleşeceği gecede Bülent Sertaç ve Emel Sayın sahne alacağı gecede ödül alacaklar Klüpler, Futbolcular, Teknik Adamlar, hakemler, gazeteciler ve spor programlarda şekilleniyor.

Gücünü halktan, tarafsız ilkeli, doğrunun peşinde, araştırmacı ve haklının yanında olan Türkiye’nin 1 Numaralı Futbol Sitesi www.markafutbol.com marka futbol olarak Günlerdir gerek resmi web sitemizde, gerekse de Türkiye’nin dört bir köşesindeki yerel gazeteciler vede Türkiye’deki üst düzey futbol otoritesi ile koordineli olarak gerçekleştirdiğimiz Marka Futbol Yılın Futbol Oscarları ödül töreninde Yılın En iyi takımı Şanlıurfaspor yılın en iyi kulüp başkanı Kemal Saracoğlu, en iyi yöneticiside yine Şanlıurfspor Kulübünden Mehmet Reşit Akıl seçilmiştir.

Kendilerine bu ödülü takdim etmekten onur ve gurur duyacağız. Yolun açık olsun Şanlıurfa yolun açık olsun Şanlıurfaspor başkanı sayın Kemal Saraçoğlu,
Yolun açık olsun Şanlıurfaspor Kulübü 2 Başkanı ve Basın Sözcüsü Mehmet Reşit Akıl.
Marka Futbol Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu