Advert
Advert
Advert

Urfaspor'da şok! Yönetim istifa etti

PTT 1. Liginde kötü sonuçlar alan Şanlıurfaspor’da bugün şok istifalarla sarsıldı. Şanlıurfaspor Yöneticiler Teknik Direktör Tugay Kerimoğlu’nu gerekçe göstererek yönetimden istifa ettiler. Şanlıurfaspor Yönetiminden istifa eden yöneticilerin gerekçeleri aynı. Peki, Urfaspor yönetiminde istifa edenler kimlerdir?

Urfaspor'da şok! Yönetim istifa etti
Urfaspor'da şok! Yönetim istifa etti

 


Şanlıurfaspor Kulübü İcra Kurulu Başkanı ve 2. Başkanlık görevlini yürüten Kemal Süt ile beraber istifa eden yöneticiler; Oktay DOĞAN, Serkan ATAÇ ve Kadir KILIÇOĞLU oldular.

Şanlıurfaspor Yönetiminden istifa eden yöneticilerin gerekçeleri aynı oldu.
Yazılı olarak yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verdiler:
Kulübün içinde bulunduğu sportif başarısızlık ve özellikle Teknik Direktör Tugay Kerimoğlu ile Sportif Direktör Sedat Yeşilkaya’nın takıma verdikleri zararlardan, 17 maçta sadece 2 galibiyet alınabilmesine rağmen Şanlıurfasporumuzun içinde bulunduğu zor günleride göz önünde bulundurarak susarak takımımıza destek olmaya devam ettim ama Boluspor karşılaşması sonrası ilk günden beri bizimle birlikte yürüyen şanlı taraftarımıza ve yerel basınımıza yapılan çirkin davranışları, bu şehrin evlatlarına yapılan bu saygısızlığı asla kabul edemyiz. hiç kimse Şanlıurfa’dan Şanlıurfaspordan büyük değildir ve maaşını Urfalılardan alan maaşlı elemanlarının Urfalılara hakaret etmesi bizler için bardağı taşıran son damla olmuştur. Ayrıca mevcut durumdan Şanlıurfaspor Kulübünün daha fazla zarar görmemesi adına detaylı açıklamalarımı sezon sonu yapacağımızı bildirerek üzüntü ile istifa ettiğimizi tüm kamuoyunun bilgisine sunarız.

Şanlıurfaspor Yönetim istifa etti urfaspor kemal süt Oktay DOĞAN Serkan ATAÇ Kadir KILIÇOĞLU Teknik Direktör Tugay Kerimoğlu Sportif Direktör Sedat Yeşilkaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması