Advert
Advert
Advert

Şanlıurfaspor Yöneticileri, Vali Güvenç'ten ne istediler

Şanlıurfaspor kulüp başkanı Kemal Saraçoğlu ve beraberindeki kulüp yöneticileri, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’i makamında ziyaret etti. Kulüp Başkanı Saraçoğlu, Vali Güvenç’in Manisaspor maçına davet etti.

Şanlıurfaspor Yöneticileri, Vali Güvenç'ten ne istediler
Şanlıurfaspor Yöneticileri, Vali Güvenç'ten ne istediler

Şanlıurfa  Valisi Celalettin Güvenç’i makamında gerçekleşen ziyarete Şanlıurfaspor Kulüp  Başkanı Kemal Saraçoğlu, 2.Başkan Abdullah Barut, Muharrem Aydın,Mustafa Kazoğlu, Ali Veziroğlu,Haluk Akçal, Vedat Polat,ve Şanlıurfaspor Basın Sözcüsü İbrahim Halil Tepe katıldı.

 

“ŞANLIURFASPOR İÇİN HER ZAMAN VARIZ”

 

Şanlıurfaspor’un son durumu hakkında bilgi alış verişinde bulunulan ziyarette konuşan Vali Güvenç, Şanlıurfaspor’un yanında olacaklarını ve her zaman desteklerinin devam edeceğini  belirterek tüm Şanlıurfa halkınında  Şanlıurfa’nın tek takımı olan Şanlıurfaspor’a destek olması gerektiğini söyledi. Gap Arena stadyumunun ışıklandırma sorunu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Vali Güvenç Işıklandırma ihalesinin yarın açıklanacağını belirterek,” En kısa sürede GAP Arena Stadyumunun bu sorununu çözüleceğini ifade etti.

 

SARAÇOĞLU,” ASIL OLAN ŞANLIURFASPOR”

 

Geçen yıl gelen başarıda Baştan Bakan Faruk Çelik ve Vali Celalettin Güvenç’in desteklerinin çok olduğunu belirten Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Kemal Saraçoğlu, asıl önemli olanın Şanlıurfaspor olduğunu söyledi. Saraçoğlu, Şanlıurfaspor’un önemine dikkat çekerek T.F.F 1.Liginde çok kaliteli takımların olduğunu ve başarının ancak birlik ve beraberlik ile sağlanabileceğini belirtti.

 

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Kemal Saraçoğlu, Vali Celalattin Güvenç’i Şanlıurfa’dan önce görev yaptığı Manisa deplasmanına davet etti.

 

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç ise Türkiye Futbol Federasyonu 1. Liginin 3. Haftasında deplasmanda oynanacak Manisaspor maçına uygun olması halinde katılacağını belirtti.

 

Ziyarettin ardından, Şanlıurfaspor kulüp Başkanı ve yöneticiler, Şanlıurfa  Valisi Celalettin Güvenç’e futbolcuların imzaladığı Şanlıurfaspor forması hediye etti.

GAP Arena Stadyumu Şanlıurfaspor Kemal Saraçoğlu Abdullah Barut Muharrem Aydın Mustafa Kazoğlu Ali Veziroğlu Haluk Akçal Vedat Polat İbrahim Halil Tepe Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!