Advert
Advert
Advert

Şanlıurfaspor tesisleri Baro'ya satıldı

Şanlıurfa İl Genel Meclisi, 2012 yılının ilk birleşimini Mustafa Yavuz başkanlığında gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda İl Özel İdaresi'ne ait Şanlıurfaspor'un kullandığı tesisin, Şanlıurfa Barosu'na devredilmesi kararı alındı.

Şanlıurfaspor tesisleri Baro'ya satıldı
Şanlıurfaspor tesisleri Baro'ya satıldı
İl Genel Meclisi toplantı salonunda gerçekleştirilen oturum, yoklama ve bir önceki  birleşime ait tutanak özetlerinin okunması ile açıldı.
Gündem dışı görüşme önergelerinin alındığı birleşimde, daha sonra komisyonlardan gelen raporlar okundu. Ardından il merkezi ve 10 ilçedeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyetine hayırsever vatandaşlar arasından 2012 yılı faaliyet dönemi için üye seçimi için bildirim yapıldı. Daha sonra Denetim Komisyonu için gizli oyla yapılacak üye isimlerinin bildirimi yapıldı.
Birleşimde mülkiyeti İl Özel İdaresi'ne ait Şanlıurfaspor'un kullandığı tesisin, Şanlıurfa Barosu'na devredilmesi kararı alındıktan sonra Harran'a bağlı Algılı mezrasının  bağımsız olarak köy olması ve Suruç İlçesine bağlı  Dağören ve Körkuyu  köylerinin Birecik ilçesine bağlanması oy birliği ile karara bağlandı.
İlk birleşimde konuşan İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, iyisi ile kötüsü ile bir yılı geride bıraktıklarını belirterek, "Yeni yılda birlik ve beraberlik içerisinde güzel hizmetlere imza atacağız. Bu yıl da memleketimiz için elimizden geleni yapacağız. Yeni yılın memleketimize ve tüm yurda hayırlar getirmesini diliyorum" dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!