Advert
Advert
Advert

Şanlıurfaspor Taraf Grubundan Şahine Anlamlı Ziyaret

Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin’ i makamında ziyaret eden Şanlıurfa Spor taraftar gruplarından Şanlı Çarşı Eyyübiye Grubu üyeleri, Şahin’ e çalışmalar hakkında bilgi vererek

Şanlıurfaspor Taraf Grubundan Şahine Anlamlı Ziyaret
Şanlıurfaspor Taraf Grubundan Şahine Anlamlı Ziyaret
Şanlıurfa Spor forması ve kaşkol hediye ederek Milli Eğitim Müdüründen destek istediler.

 

Şanlı Çarşı Eyyübiye Grubu adına Osman Yüksel Biz Şanlı Çarşı Eyyübiye grubu olarak yeni kurulduk ve ilk ziyaretimizi size gerçekleştirdik. Bizler Pazar günleri öğrencilerimiz stat’da görmek ve gelen öğrencilerimizi en iyi şekilde ağırlamak istiyoruz ve sizlerden bu bağlamda destek bekliyoruz dedi.

 

Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin Ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada “ Özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin spor ortamlarında olmasını çok arzu ediyoruz. Bu kapsamda okullarımızın sportif faaliyetlere katılmaları yıllardır arzu ettiğim ve sürekli söylediğim bir konudur. Bu kapsamda beden eğitimi öğretmenlerimizle karşılıklı fikir alış verişinde bulunup, öğrencilerimizin serbest zamanlarını bu tür ortamlarda geçirmelerini paylaştık ve bu konuda talimatlar verdim. Seyircisiz oynama cezasının olduğu hafta birçok öğrencimizi ve annelerini Şanlıurfa Sporumuza destek olsun diye stat da gitmeleri yönünde tavsiyelerde bulundum ve o maç ta güzel bir tablo oluştu. Bu tablo da görmüş olduk ki taraftar desteği sağlanınca başarıda geliyormuş gençlerimizin bu tür ortamlarda daha çok bulunması için belediye başkanımız la görüşerek kombine bilet talebinde bulunduk. Bundan sonraki süreçte de Şehrimizin tek profesyonel futbol takımı olan kulübümüze desteklerimiz Milli Eğitim camiası olarak artarak devem edecektir. Ben de sizlerden okullar arası sportif faaliyetlerde gelip gençlerimizi görüp onların maçlarını seyredip içlerinden yetenekli gençleri belirleyip onlara destek çıkmanızı istiyorum” dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!