Advert
Advert
Advert

Şanlıurfaspor Ömer Can Göksu’ya emanet

Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu, son üç maçta 7 puan toplayan Teknik Direktör Raşit Çetiner’in yardımcısı Ömer Can Göksu ile yola devam etme kararı aldı.

Şanlıurfaspor Ömer Can Göksu’ya emanet
Şanlıurfaspor Ömer Can Göksu’ya emanet

 

 

Şanlıurfaspor’da istifa eden Teknik Direktör Raşit Çetiner’in yerine kimin geleceği merak konusuydu. Urfaspor için Yılmaz Vural, Nurullah Sağlam ve Hikmet Karaman gibi birçok isim geçmişti. Ancak beklendiği gibi olmadı. Çünkü yönetim, kulübün menfaatlerini göz önüne alarak, son üç maçta 7 puan toplayan Çetiner’in yardımcısı Ömer Can Göksu ile yola devam kararı alındı.

 

Şanllıurfaspor Basın Sözcüsü A. Gökhan Gökmen, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada; “Şanlıurfaspor yönetim kurulumuz yapmış olduğu toplantı sonrası mevcut hoca Ömer Can Göksu ile devam kararı aldı

Dün akşam saatlerinde Şanlıurfaspor tesislerinde toplanan yönetim kurulumuz, Teknik direktör arayışlarından vazgeçtiğini deklare ederken, Tam destek verdiği Ömer Can Göksu ile sezon sonuna kadar çalışmaya karar verdi.

Ömer Can Göksu hoca ile yola devam edeceğiz, Yaptığımız toplantı sonra Ömer hocamıza güvenoyu çıktı, kendisine yönetim kurulu olarak güveniyoruz, Şanlıurfaspor’da şuana kadar çok başarılı bir grafik çiziyor, yönetim kurulu olarak ta sezon sonuna kadar kendisi ile yola devam edeceğiz”

Şanlıurfaspor’akatkısının olacağını düşünüyoruz, Şanlıurfaspor’un başında çıktığı maçlarda oynattığı oyunlar bizleri, taraftarı ve Kamuoyunu memnun etmiştir.

Şanlıurfaspor, Ömer hocanın kariyeri açısından da önemli bir hedef olacaktır diye ümit ediyoruz.

Bugün itibari ile Futbolcular kulüpte toplanarak kendisinin başında olduğu idmanlar başlayacaktır. Yine bugün itibari ile kendi ekibini oluşturarak yola devam edecektir. Şanlıurfaspor yönetim kurulu olarak kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!