Advert
Advert
Advert

Şanlıurfaspor kongresi tamamlandı! Emin yetim güven tazeledi

Şanlıurfaspor, yeni başkanını seçmek için bugün yapıla kongrede kısa bir süre önce Eski Başkan İsmail Bağıban'ın istifasıyla o koltuğa oturan İş Adamı Emin Yetim kongrede güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Şanlıurfaspor kongresi tamamlandı! Emin yetim güven tazeledi
Şanlıurfaspor kongresi tamamlandı! Emin yetim güven tazeledi admin

Şanlıurfa Mozaik Alışveriş Merkezi konferans salonunda bugün sabah başlayan kogreye Taraftarlar ve delegeler yoğun ilgi gösterdi. yeter sayısının sağlandığı kongreye Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Eyyübiye Belediye Başkanı ve Urfaspor Fahri Başkanı Mehmet Ekinci, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, diğer protokol ve üyeler katıldı.

denetçi raporların ibrası ve mali kongre için toplanan Şanlıurfaspor Kulübü. Ahmet Nacak başkanlığında divan kurulu oluşturuldu. Divan kurulu üyeleri de Mehmet Nur Şahin ve İbrahim Halil Karadağ oldu.

Mehmet Akif İnan Konferans ve Sergi Salonunda yapılan genel kurulda zaman zaman karşılıklı söz atışmaları oldu.
Divan kurulu oluşumu, faaliyet raporunun okunması dilek ve temenni konuşmalarının ardından kongreye ara verildi. Genel kurul 13.30 devam etti.  
Kongrede tek liste ile seçime gidildi. Emin Yetim başkanlığında hazırlanan yönetim listesi oyların çoğunluğu ile kabul edildi. Kulüp Emin Yetim ile yolda devam kararı aldı. 
İşte Şanlıurfaspor yönetimi:

EMİN YETİM URFASPOR KONGRESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti