Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Şanlıurfaspor eski yönetiminden ihtarname şoku

Şanlıurfaspor eski yönetiminden ihtarname şoku

Şanlıurfaspor’da eski yöneticilerin kulübe noter kanalı ile alacaklarının tahsili için ihtarname çekti.

Giriş Tarihi: 26 Mart 2013 Salı 15:51
Şanlıurfaspor eski yönetiminden ihtarname şoku

Yaklaşık 15 eski yönetici ortak bir şekilde notere giderek kulübe ihtarname yolladılar. Eski yöneticiler bu yola neden başvurduklarını şöyle açıkladılar.

Yapılan açıklamaya göre ”Kulüpten yaklaşık olarak 1 buçuk milyona yakın alacağımız bulunmaktadır. Mevcut yönetimle bu konunun çözümü için birkaç defa bir araya geldik. Ancak mevcut yönetim bu alacakların %50’sini hibe şeklinde kulübe bırakılması yönünde istekte bulundular. Göreve gelmeden önce bu alacakların ödeneceği yönünde vaatte bulunan yeni yönetimin bu yaklaşımı bizler tarafından kabul görmesi beklenemez. Bizlerde bu söyleme karşın, böyle bir durumun söz konusu olamayacağını ancak kişi başı 15 ile 25 bin TL’lik bir miktarın kulübümüze bağış şeklinde yapabileceğimizi beyan ettik. Ancak mevcut yönetim bu öneriyi kabul etmedi. Bizler Şanlıurfaspor’a gönül vermiş Şanlıurfalılar olarak kimimiz esnaf kimimiz işadamlarından oluşan bir topluluğuz. Kimi arkadaşımız 6 aylık yöneticilik yapmış kimisi birkaç yıl yöneticilik yapmış bizlerin bir tek gayesi olmuştur oda Şanlıurfaspor’a hizmettir. Yapılan görüşmelerde olumlu bir gelişme olmadı. Bu işin kopma noktası ve ihtar aşamasına gelme sebebi ise mevcut yönetimin toplantıya gelmemesi olmuştur. Maksadımız asla ve asla kulübümüze zarar vermek değildir. Bizler sadece bu işin muhatabı durumunda olan insanların işin ciddiyetine varmaları hususunda dikkatlerini çekmek ve hak  sahibi insanların hakkını korumak için böyle bir oluşuma dahil olduk. Bu oluşuma dahil olmayan arkadaşlarımızda oldu onların burada isimlerini söylemek istiyoruz. Bunlar: Kemal Saraçoğlu, Mehmet Cafer, Ahmet Akarslan, Bekir Yaşar ve İbrahim Halil Ülgen’dir. Biz isterdik ki bu arkadaşlarımız da yanımızda olsunlar bu kendi görüşleridir. Biz o arkadaşlarımıza da saygı duyuyoruz.” Dediler.

Gelişen olaylar neticesinde Şanlıurfaspor yönetim kurulunun ne tavır takınacağı, kamuoyu tarafından merak edilmektedir.

Sembol

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Belediyespor 5 madalya aldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com