Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Şanlıurfa'nın Yıldızı Parlıyor

Şanlıurfa'nın Yıldızı Parlıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Fakıbaba, Marka Şehir Şanlıurfa’nın Türkiye’de ve Dünyada yıldızı parlayan bir kent olduğunu belirterek, Türkiye’nin ilk 5 kenti arasında yer aldıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 19 Şubat 2013 Salı 16:23
Şanlıurfa'nın Yıldızı Parlıyor


Belediye Başkan Yardımcısı Emin İzol ile birlikte kentin Devteşti Mahallesi’nde gezi ve incelemelerde bulunan Başkan Fakıbaba, burada yürütülen çalışmaları denetledi.
Devteşti Mahallesi’nde yeni imara açılan bölgelerde yürütülen alt ve üstyapı çalışmaları hakkında ekibiyle fikir alışverişinde bulunan Fakıbaba daha sonra bölgede yapılan 38 bin dönümlük parkta gezinti yaptı. Semt sahasının önünde Devteşti Mahalle Muhtarı Müslüm Güneş ile birlikte açıklama yapan Fakıbaba yemyeşil, yaşanabilir bir kent oluşturduklarını söyledi.  
Fakıbaba “Çalışmalarımız hiçbir ayrım yapmaksızın tüm mahallelerimizde devam ediyor. Bizlerde halkın arasında onların dilek ve temennilerini dinliyoruz. Halkımız çalışmalarımızdan dolayı mutlu. Yemyeşil bir Urfa ortaya çıkıyor. Özellikle semt pazarları, semt sahaları inşa ediyoruz. Bugüne kadar 20’in üzerinde semt sahası yaptık. Gençlerimizin daha iyi zaman geçirmelerini sağlıyoruz. Bu kapsamda çalışmaların yürütülmesinde emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
Geçtiğimiz hafta MAGİAD’ın davetlisi olarak gittiği Manisa’da gerçekleştirdiği temaslar hakkında da bir açıklama yapan Fakıbaba, “Sevgi karşılıklıdır. İnsanlar beni seviyor bende onları çok seviyorum. Tabii asıl amaç tanıtım. Tanıtım anlamında önemli bir ziyaret oldu. Artık Urfa gerçekten bir marka şehir. Urfa’yı tanımayan bilmeyen yok. Herkes Urfa’yı merak ediyor. Güneydoğu kenti olmasına rağmen Urfa sanki Türkiye’nin ilk 5 kenti arasında yer alıyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’dan sonra yıldızı parlayan bir şehir” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com