Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa'nın tarım potansiyeli masaya yatırıldı

Şanlıurfa Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Ali Rıza Öztürkmen ve beraberindekiler Şanlıurfa Ticaret Borsası’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Şanlıurfa'nın tarım potansiyeli masaya yatırıldı
Şanlıurfa'nın tarım potansiyeli masaya yatırıldı

Şanlıurfa Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Yrd. Doç Ali Rıza Öztürkmen ve beraberindekiler, Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’ya nezaket ziyaretinde bulunarak, kentin tarım potansiyeli hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa’nın çok büyük bir tarım potansiyeline sahip olduğunu ve bunu değerlendirmek gerektiğini söyledi.

Şanlıurfa Ziraat Mühendisleri Odası ile tarım konusunda sürekli istişare yapmak gerektiğini aktaran Kaya, Şanlıurfa tarımının daha iyi bir yere gelmesi için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını belirtti. Kaya, aynı zamanda Ziraat Mühendisleri Odası’nın da tarımla ilgili her türlü çalışmada kendileriyle birlikte hareket ettiğini söyledi.

Kendilerini ağırladıkları için Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’ya teşekkür eden Öztürkmen ve beraberindekiler, Şanlıurfa tarımına yaptığı katkılardan dolayı Başkan Kaya’ya plaket takdim etti.

Öztürkmen ve beraberindekileri, Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Satış karşıladı.

Şanlıurfa Ziraat Mühendisleri Odası Ali Rıza Öztürkmen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti