Advert
Advert
Advert

Urfa Devteşti Caddesinde yol almak mesele!

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde bulunan Devteşti caddesinde yaşanan trafik sorunu halkı çileden çıkarma noktasına getirdi.

Urfa Devteşti Caddesinde yol almak mesele!
Urfa Devteşti Caddesinde yol almak mesele!


Haliliye ilçesinde bulunan ve yoğun bir nüfusun yaşadığı Ahmet Yesevi, Devteşti yolunun dar ve alternatifsiz olması vatandaşları zor durumda bırakıyor.
Akşam saatlerinde daha da artan trafiğin kazalara ve yol verme kavgalarına dönüştüğünü belirten vatandaşlar; “Karaköprü’de, Yenişehir’de açılan yeni bulvarlar yeni yollar neden bizim mahallemize açılmıyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız bizim bu sıkıntılarımızı bilsin, bir akşamüstü bu yoldan geçsin ve ne zorluklarla evimize vardığımızı görsün istiyoruz. Askeri alandan geçecek şekilde bir alternatif yol istiyoruz, eğer bu yol açılırsa hepimiz rahat ederiz” diye konuştu.
Dönemin Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanının ilk vaadi olan Tugay’ı kaldırma sözünü yetkililer unutmuş gibi davranıyorlar. Oysa bu yola alternatif olarak Ahmet Erseven mahallesinden Askeri alandan geçecek alternatif bir bulvar açılırsa mahalle sakinleri rahat bir nefes alacak.

www.balikligol.com 

Şanlıurfa Haliliye ilçe bulunan Devteşti caddesi yaşanan trafik sorunu halkı çileden çıkadı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler