Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfa'nın göbeğindeki çirkin manzara!

Şanlıurfa'nın göbeğindeki çirkin manzara!

Şanlıurfa’da Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan ve şehrin adeta göbeği pozisyonunda olan Valilik karşısındaki yapılar kentin imajına kötü görüntü katıyor.

Giriş Tarihi: 19 Ekim 2016 Çarşamba 14:42
Şanlıurfa'nın göbeğindeki çirkin manzara!


Eski valilik ve adliye binası yıkılmasından sonra yeni yerine taşınan kurumların karşısında bulunan ve kötü bir görüntü veren tek katlı binanın kötü görüntüsü Şanlıurfalıların tepkilerine yol açıyor.
Bir tarafta yeni yapılmış düzgün ve güzel duran devlet kurumlarının binaları, diğer tarafta ise çirkin görüntüler arasında tek katlı olarak duran ve kentsel dönüşün bekleyen binaların oluşu şehre gelen yabancı turistlerin ve yerli halkın tepkisini çekiyor.
Şehrin göbeğinde yaşanan bu tablo karşısında rahatsızlığını dile getiren Şanlıurfalılar; " Valilik karşısında yer alan bu eski yapıların Şanlıurfa gibi hergün gelişen ve güzelleşen bir kente yakışmıyor. Kentsel dönüşüm noktasında çalışma yapılarak bu tek katlı virane görüntü veren yerlerin biran önce kentsel dönüşüme gidilerek yıkılmasını istediler. Şehri bu kötü görüntüden kurtarın, Burayı Şanlıurfa’ya yakışır hale getirin!" diyerek sitemlerini belirttiler

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da Çelik köprülerde çalışmalar bitmek üzere

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com