Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Şanlıurfa'nın fuar sorununun çözümü görüşüldü

Şanlıurfa'nın fuar sorununun çözümü görüşüldü

ŞUTSO, TÜMSİAD, Ticaret Borsası, Ziraat Odası ile ilgili kurum ve kuruluşların katılımıyla Gıda, Tarım ve Hayvancılık fuarı ile yapı inşaat fuarı yapılan tanıtım toplantısında Şanlıurfa'nın fuar sorunun çözüme kavuşturulması istendi.

Giriş Tarihi: 28 Kasım 2014 Cuma 06:55
Şanlıurfa'nın fuar sorununun çözümü görüşüldü

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO), TÜMSİAD, Ticaret Borsası, Ziraat Odası ile ilgili kurum ve kuruluşların katılımıyla, Şanlıurfa Gıda, Tarım ve Hayvancılık fuarı ile yapı inşaat fuarının tanıtımı için yemekli   toplantı düzenlendi.

Bir otelde düzenlenen toplantıya katılan odalar ve STK’lar tarafından, Şanlıurfa’nın bir fuar alanına ihtiyacının olduğu dile getirilerek, fuar sorununun bir an önce çözüme kavuşturulması gerektiği belirtildi.

Herkesin Şanlıurfa’daki gelişmeleri takip ettiğini söyleyen Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sabri Ertekin “Bu gelişmeler bizler için yeterli değil. İnşallah hep birlikte bunları daha güzel yerlere taşıyacağız. Fuarlar bizler için çok önemli. Tarım potansiyeli herkes için malum ama daha da ileriye götürebilmemiz için hem üreticilerimizin gelişmelerden haberdar olması lazım hem de firmalarında gelip fuarda kendilerini tanıtması lazım. İnşallah bu fuarın geçmişlerinden daha da iyi olacağını bekliyoruz.” dedi.

Ticaret Odası ve MÜSİAD öncülüğünde düzenlenen toplantıya ŞUTSO, Ziraat Odası ve birçok STK katıldı. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Tarlaları gasp edilen çiftçiler Ankara’dan eli boş döndüler

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com