Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Şanlıurfa'nın 'Altın Çocukları' ödüllendirildi

Şanlıurfa'nın 'Altın Çocukları' ödüllendirildi

Şanlıurfa Anafen Dershaneleri tarafından, 5. sınıflar arasında düzenlenen Altın Çocuklar Sınavı'nda dereceye giren okullar ve öğrenciler ödüllendirildi.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2012 Cuma 22:16
Şanlıurfa'nın 'Altın Çocukları' ödüllendirildi
Şanlıurfa geneli yapılan sınavın ödülleri ödül kazanan öğrencilere düzenlenen törenlerle okullarında verildi.           
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Fem - Anafen Dershaneleri Genel Müdürü Abdulvahap Çerkez ,2011 SBS’de 4 öğrencilerinin 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olduğunu, başarıyı hedeflerken  insani değerler bakımından donanımlı bireyler yetiştirmeyi de kendilerine hedef gösterdiklerini, başarıyı artırmak ve teşvik etmek amacıyla da çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirtti. Öğrencilerin başarısı için her türlü çabayı sarf etmeye devam edeceklerini belirten Çerkez ayrıca 2012-2013 eğitim-öğretim yılında Şanlıurfa Karaköprü’de Anafen’in 3.şubesinin açılacağının müjdesini verdi.
Anafen Dershanesi Müdürü Hakan Mutlu ise Anafen Dershaneleri'nin Şanlıurfa genelinde çalışmalarına devam ettiğini vurgulayarak, Anafen Dershanesi'ndeki öğretmenlerin özverili çalışmaları , derslerin yanısıra gezi,piknik, sinema günleri gibi sosyal, kültürel aktivitelerle de öğrencilerin moral ve motivasyonlarını yükselttiklerini ifade etti ve bu çalışmalarla Şanlıurfa'da eğitimin en iyi yerlere geleceğini söyledi.
Yarışmada dereceye giren öğrencilerin öğretmenleri de unutulmadı. İlk yirmi öğrencinin öğretmenlerine çeyrek altın ve plaket verildi. Öğrenciler ise madalya ve altınla ödüllendiridi.
www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com