Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfalılar seçim sonuçlarını değerlendirdi

Şanlıurfalılar seçim sonuçlarını değerlendirdi

1 Kasım seçimlerini değerlendiren Şanlıurfa halkı, seçimlerde halkın barış ve huzurdan yana tercihini kullandığını belirterek muhalefet partilerini halkın İslami değerleriyle barışık olmaya davet etti.

Giriş Tarihi: 3 Kasım 2015 Salı 14:40
Şanlıurfalılar seçim sonuçlarını değerlendirdi

Şanlıurfa halkı, 1 Kasım seçim sonuçlarını İlke Haber Ajansı’na (İLKHA) değerlendirdi. Seçimlerde halkın barış ve huzura oy verdiğini belirten Şanlıurfalılar, muhalefet partilerine çağrıda bulunarak halkın dini değerlerine saygılı olmalarını istedi.

Halkın, gelişen son olayları iyi okuduğunu ve buna göre oyunu kullandığını söyleyen Halil Altıntaş, muhalefet partilerinin bundan ders çıkarması gerektiğini belirtti.

Kan ve gözyaşından beslenenlere oy vermediklerini söyleyen Seyit Ahmet Demir de halkın artık huzur ve sükunet istediğini ifade etti.

Halkın istikrardan yana tercihini kullandığını ifade eden Ali Kılıç ise halkın AK Parti’yi tercih etmesinin asıl sebebinin AK Parti’nin kendi hatalarını düzeltip halkın içindeki adayları tercih etmesi olduğunu savundu. Kılıç, muhalefet partilerinin de halkın dini değerlerine saygı göstermesi gerektiğini kaydetti.

“Önemli olan oy almak değil; halkın güvenini boşa çıkarmamaktır” diyen Adil Kılıç, Yenişehir Belediyesinin billboardlara Peygambere hakaret içerikli afişleri hatırlatarak, İslami değerlere saygısı olmayanların daima kaybetmeye mahkûm olduğunu dile getirdi.

Kılıç, “Ak Parti şuanda Türkiye’de iki kişiden birinin oyunu almış. Önemli olan oyları almak değil, o oylara sahip çıkmaktır. AK Parti, halkın güvenini boşa çıkarmaması gerekiyor. Bu seçim İslam âlemine hayırlı olsun.” dedi. (Ramazan Casuk, Mustafa Gül- İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HAC kuraları ne zaman çekilecek? tarih belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com