Advert
Advert
Advert

Şanlıurfalılar, Kastamonular ile Kardeşlik ve Kültür Gecesi düzenleyecek

İstanbul Küçükçekmece’de düzenlenecek birbirinden güzel ve anlamlı etkinliklere imza atacak kamuoyunda büyük bir sempati kazanacak. Şanlıurfalılar- Kastamonulular Kültür ve Dayanışma Derneği, İstanbul’da bir ilki gerçekleştirecek.

Şanlıurfalılar,  Kastamonular ile  Kardeşlik ve Kültür Gecesi düzenleyecek
Şanlıurfalılar,  Kastamonular ile  Kardeşlik ve Kültür Gecesi düzenleyecek adminŞanlıurfalılar ve Kastamonulular Dayanışma Derneği, düzenleyecekleri ‘Kardeşlik-Kültür Gecesi’ ile farklı illerden İstanbul’a gelerek yaşamlarını sürdüren insanlarla tanışma ve kaynaşma imkânı sağlayacak.

11 Kasım 2017 Tarihinde saat 19.00’ da İstanbul Küçükçekmece Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenecek. İstanbul Küçükçekmece Belediye Başkanlığının katkılarıyla yapılacak ‘Kardeşlik ve Kültür gecesi’ örnek bir dayanışma içerisinde olmayı umut etmektedir. 
Kastamonulular, Şanlıurfalıların Kardeşlik ve Kültür gecesinde her iki şehre ait tanıtımlar, Sıra gecesi, Folklor ekibi oyunlar ve Her iki şehirlere ait ikramlarda bulunulacaktır. 
‘Kardeşlik ve Kültür Gecesi’ne Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref FAKIBABA, Küçükçekmece Belediye başkanı Temel KARADENİZ, Sanat Camiası ve Dernek Temsilcileri katılacaktır.
Kardeşlik ve Kültür Gecesinde katılan aileye 2 kişilik Umre Ziyareti, Kastamonulu bir aileye ve Şanlıurfa tatili ve Şanlıurfalı bir aileye Kastamonu tatili çekilişi yapılacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır