Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfalılar 2'nci Bakan için imza kampanyası başlattı

Şanlıurfalılar 2'nci Bakan için imza kampanyası başlattı

İkinci bir Bakan isteyen Şanlıurfalılar, seslerini duyurmak için imza kampanyası başlattı.

Giriş Tarihi: 13 Kasım 2015 Cuma 18:48
Şanlıurfalılar 2'nci Bakan için imza kampanyası başlattı

Şanlıurfa’ya 2’nci bir Bakan talebinde bulunan Kotanlı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, seslerini duyurmak için imza kampanyası başlattı.

Ahmet Bahçıvan İş Merkezi önünde ‘Şanlıurfalılar Bir Bakan Daha İstiyor İmza Kampanyamıza Sende Katıl’ ismiyle başlatılan imza kampanyası, 3 gün boyunca devam edeceği belirtildi.

Kampanya ile ilgili bilgi veren Kotanlı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Basyan, bu kampanyayla amaçlarının Şanlıurfa halkının sesini duyurmak olduğunu söyledi.

Başlattıkları kampanyanın 3 gün boyunca devam edeceğini belirten Basyan, “Şanlıurfa’mız mozaiği ile coğrafyası ile Güneydoğu Bölgesinde gelişen bir ildir. Şanlıurfa ilimizin 2’nci Bakana ihtiyaç duyduğunu düşünüyoruz. Bir Bakanın daha istememizin anlamı, Bakanımızın yetersiz kalması değildir. Özellikle seçim zamanlarında Şanlıurfa ilimiz batı ile doğu arasında köprü olmuştur. Bu nedenle halkımızın ve STK’larımızın verdiği destek ile bu kampanyayı başlatmış bulunmaktayız.” dedi.

Şanlıurfa’nın bir Bakan daha hak ettiğini söyleyen vatandaşlardan Selahaddin Kaygan, bir Bakan daha istediklerini ve buna destek olmak için imza kampanyasına katıldığını belirtti.

Bir Bakanın yetersiz olduğunu savunan Fatih Bayramoğlu ise “İmza atmamın nedeni bizim bir Bakanımız zaten var. Biz Şanlıurfa halkı olarak bir Bakan daha istiyoruz. Şanlıurfa’ya bir Bakan yetersiz geliyor. Urfa genelinde birçok hizmet yapılıyor ama bu hizmetler eksiktir.” diye konuştu. (Ramazan Casuk - İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Yüksek Seçim Kurulu gümrük kapıları listesini çıkardı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com