Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Şanlıurfalı STK'lardan saldırıya kınama

Şanlıurfalı STK'lardan saldırıya kınama

Şanlıurfalı STK'lar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanına yönelik yapılan saldırıya tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 30 Eylül 2015 Çarşamba 20:03
Şanlıurfalı STK'lardan saldırıya kınama

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye yönelik Siverek ilçesinde düzenlenen silahlı saldırıya STK’lardan tepki geldi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi binası önünde saat 13.00’te toplanan STK’lar, burada basın açıklaması düzenledi. Basın açıklamasını STK’lar adına Kalem Der Başkanı Abdullah Göçmez okudu.

Yaşanan saldırıda herhangi bir can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu belirten Göçmez, yapılan saldırının tüm Şanlıurfa halkına yapıldığını söyledi.

Son dönemlerde Şanlıurfa’da gerçekleştirilen saldırıların hiçbir mazeretinin olmadığını belirten Göçmez, Şanlıurfa halkının Kürdü, Türkü ve Arabı ile kardeşçe yaşayacağını ifade etti.

Bir kınama da MEMUR SEN’den geldi

Bir kınama açıklaması da MEMUR SEN Şanlıurfa Temsilciliğinden geldi. Temsilcilik binasında gerçekleştirilen açıklamada saldırı kınandı. Basın açıklamasını Memur Sen Temsilcisi İbrahim Coşkun okudu.

MEMUR-SEN Şanlıurfa Temsilciliği olarak kime karşı ve kim tarafından işlenirse işlensin, şiddetin her türlüsünü reddettiklerini söyleyen Coşkun, bu tür olayların bir daha yaşanmamasını temenni ettiklerini belirtti. (Osman Gülebak - İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com