Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Şanlıurfalı öğrenciler Gaziantep’te köy okulları için sıra gecesi düzenlediler FOTOĞRAFLI

Şanlıurfalı öğrenciler Gaziantep’te köy okulları için sıra gecesi düzenlediler FOTOĞRAFLI

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Amfisi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü tarafından organize edilen Yılbaşı Etkinlikleri düzenlendi.

Giriş Tarihi: 2 Ocak 2013 Çarşamba 16:02
Şanlıurfalı öğrenciler Gaziantep’te köy okulları için sıra gecesi düzenlediler FOTOĞRAFLI

Düzenlenen Yılbaşı Etkinliklerine ev sahipliği yapan Hasan Kalyoncu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü üyelerinin davetlisi olarak programa Rektör Vekili Prof.Dr. M.Hanifi Aslan,  Öğr. Üyesi Bilal Kalyoncu yanı sıra akademisyenler, idari personel ve birçok sayıda öğrenci ile aile yakınları yer aldı.

İlk olarak açılış konuşmasını Rektör Vekili Prof.Dr. M.Hanifi Aslan yaptı.  Konuşmanın ardından Antep Yöresi Halkoyunları Ekibi'nin oyunu ile tiyatro gösterisi yapıldı. Gösterilerin sonra söz alan Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü Başkanı Mahmut Burak Kızılelma tarafından katılımcılara ve misafirlere yönelik teşekkür konuşması yapıldı.

Son olarak Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü organizasyonunda Şanlıurfa Belediyesi Konservatuarı Urfa Sıra Gecesi Ekibi sahne aldı. Tüm katılanların hep bir ağızdan söylediği şarkılar ve çekilen halaylarla coşkulu anlar yaşandı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ!...

Program sonunda Rektör Vekili Prof.Dr. M.Hanifi Aslan, Şanlıurfa Belediyesi Kültür Müdürü İsmail Altıngöz plaketini sunarken Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü Başkanı Mahmut Burak Kızılelma tarafından desteklerinden dolayı Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Elemanı ve İstanbul Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Bilal Kalyoncu’ya plaket verildi. Katkılarından dolayı Genç Duruş Derneğine de teşekkür edildi.

Programın ardından Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü tarafından Şanlıurfa Kültürünü tanıtım ve yaşatma adına katılımcılara çiğ köfte servisi yapılarak, köy okullarına yardım için bağış toplandı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Uluslararası İslâm Bilgeleri Zirvesi Şanlıurfa’da düzenlenecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com