Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Şanlıurfalı Öğrenciler Gaziantep’te Çanakkale zaferi etkinliği gerçekleştirdi

Şanlıurfalı Öğrenciler Gaziantep’te Çanakkale zaferi etkinliği gerçekleştirdi

Gaziantep’te okuyan Şanlıurfalı Öğrencilerin organize ettiği Hasan Kalyoncu Üniversitesi Konferans Salonunda 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Etkinliği gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 18 Mart 2013 Pazartesi 13:24
Şanlıurfalı Öğrenciler Gaziantep’te Çanakkale zaferi etkinliği gerçekleştirdi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler Kulübü tarafından organize edilen etkinlikte Mehmet Akif Ersoy’un şiirleri ve Çanakkale Zaferi’nden esinlenerek bestelenen türküler seslendirildi.

Programda açılış konuşmasını yapan Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Vekili Hanifi Arslan etkinliği gerçekleştiren Şanlıurfalı öğrencilere teşekkür ederek, sergiledikleri başarılı organizasyondan dolayı Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler Kulübü üyelerini tebrik etti.

Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler Kulübü Başkanı Mahmut Burak Kızılelma ise yaptığı konuşmada katılımcılara teşekkür ederek Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Musiki Grubunu ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek,  Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler Kulübü olarak faaliyetlerinin devam edeceğini kaydetti.

Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler Kulübü Başkanı Mahmut Burak Kızılelma Harran Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hüseyin Akpınar’a Kulübün organizasyonuna sağladığı destekten ötürü plaket takdim etti.

Yapılan konuşmaların ardından Harran Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hüseyin Akpınar’ın Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Musiki Grubunun eşliğinde seslendirdiği Çanakkale Konseri katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Konserin ardından Mehmet Akif Ersoy’un şiirlerini okuyan öğrenciler tarafından Mehmet Akif Ersoy’un hayatından kısa kesitlere yer verildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa Valiliği harekete geçti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com