Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Şanlıurfalı Minik Öğrencilerinden Suriye’ye Yardım Eli

Şanlıurfalı Minik Öğrencilerinden Suriye’ye Yardım Eli

Açlık, sefalet, yoksulluk, çaresizlik içinde bir insanlık dramı yaşayan komşu Suriye'ye, Rasime Polat İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerinden yardım eli uzatıldı.

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2013 Salı 14:53
Şanlıurfalı Minik Öğrencilerinden Suriye’ye Yardım Eli

Kış şartlarının ağır bastığı, havaların buz gibi olduğu günlerde aç, susuz yaşlılar ve bebekler yürekleri burkuyor komşu ülkede. Hasta olanlara ilaç beklemektedir, tir tir titreyen halkın battaniye beklediği ortamlar hâkim her tarafta.

Tüm bu şartlar göz önüne getirilerek kendileri küçük yürekleri büyük çocuklarımız yardım kampanyasını başlatarak Suriyeli çocuklara ve ailelerine ihtiyaç malzemelerinitoplayıp, gönderdiler.

Rasime Polat İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Mehmet Kaska, “Kültürümüzde yardımlaşma ve dayanışma önemli bir yer kaplamaktadır. Bunu hem çocuklarımıza hem de tüm dünyaya tekrar hatırlatmak için okul olarak öğretmen, öğrenci ve velilerle birlikte küçük de olsa bir yardım kampanyasını başlattık. Bu mevsimde acil ihtiyaç duyulan malzemelerin toplandığı paketleri ilgili yere ulaştırdık. Yaptığımız küçük ama önemli bir çaba olduğunu düşünüyoruz. İnşallah bir nebze de olsa dertlere derman olmuşuzdur. Bir an önce oradaki acıların sona ermesi, hayatın normale dönmesini temenni ediyoruz. “dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com