Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Şanlıurfalı gençlere 5 yıldızlı kış tatili

Şanlıurfalı gençlere 5 yıldızlı kış tatili

Gençlik ve Spor Bakanlığınca gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen gençlik kamplarına daha fazla gencin katılımını sağlamak amacıyla 16 Şubat-07 Mart 2013 tarihlerinde Antalya’da Kış Dönemi Gençlik Kampı açılacaktır.

Giriş Tarihi: 31 Ocak 2013 Perşembe 17:04
Şanlıurfalı gençlere 5 yıldızlı kış tatili

Konu ile ilgili olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ tarafından yapılan açıklamada “Kış Kamplarına 17-24 yaş aralığındaki gençler müracaat edecek, başvurularını ise 08 Şubat 2013 tarihine kadar şahsen Bahçelievler Gençlik Merkezine yapacaklardır. Kamplar, Antalya’da belirlenecek 5 yıldızlı otellerde, kız ve erkek grupları halinde 5’er günlük ayrı olarak yapılacak olup, tüm masraflar Gençlik ve Spor Bakanlığına ait olacaktır.” Dedi.

Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil ALP ise “Gençlik ve Spor Bakanlığı kurulduktan sonra gerçekten Gençlik Merkezlerinin sorumluluğu ve iş yükü çok ağırlaştı. Bu da Ülkemizdeki genç sayısının çok fazla olması ve Bakanlığımızın da gençlere çok büyük önem vermesindendir. Kış Kampları da ilk defa Bakanlığımız tarafından yapılan bir projedir. Bizlerde Sayın Valimiz Celalettin GÜVENǒin destekleri ve İl Müdürümüzün önderliğinde Gençlik Merkezi çalışanları olarak gecemizi gündüzümüze katarak elimizden geldiğince İlimizdeki gençlere daha faydalı olmaya gayret ediyoruz ve tüm gençlerimizi Gençlik Merkezimize bekliyoruz.” Diyerek Kış kamplarındaki kontenjanların illerden yapılan müracaatlara göre belirleneceğini hatırlatıp bu kamplardan yararlanmak isteyen tüm gençlerin kayıtlarını yaptırmalarını söyledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfaspor Bandırma’ya 4 eksikle gitti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com