Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa’dan Tayin Olan Hakim Ve Savcılara Veda Yemeği

Şanlıurfa’da görev yaparken başka illere tayin olan hakim ve savcılar için veda yemeği düzenlendi.

Şanlıurfa’dan Tayin Olan Hakim Ve Savcılara Veda Yemeği
Şanlıurfa’dan Tayin Olan Hakim Ve Savcılara Veda Yemeği admin

Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde düzenlenen organizasyonda tayinleri çıkan hakimler Gökalp Tarık Günaydın, Kaya Genez, Osman Acet ve Cumhuriyet Savcıları Serdal Sarıdağ, Hüseyin Işık, Yalçın Gümüş, Ahmet Ören ve Cihan Alabay’a bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür eden Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, yeni görevlerinde başarılar diledi.
Başsavcı Uğurhan Kuş: “Arkadaşlar, bizler birer hukukçuyuz. Gerektiğinde birer arabulucu, uzlaştırıcı, adalet sağlayıcıyız. Ancak önemli olan; adaletin öyle yada böyle sağlanması değil, adaletin hızlı, verimli ve isabetli sağlanmasıdır. Diğer taraftan adil olmak kadar adil görünmekte önemlidir. Toplumun bizden beklentisi de budur. Ayrıca, içindeki hain unsurları temizleyen yargı teşkilatı, geleceğe güçlü adımlarla ilerlemeye devam edecek ve en kısa sürede toplumun beklentilerini karşılayarak kendisine olan güveni en üst seviyeye çıkaracaktır. Bizlere düşen ise bu yolda tüm gücümüzle ve kudretimizle çalışarak bu hassasiyetlerimizi kaybetmemektir. 
Bu duygu ve düşüncelerle sizlere yeni görevlerinizde başarılar diliyor, bugüne kadar yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Gittiğiniz yerlerde de ailelerinizle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir hayat geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.
 
Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Adem Aygün ve diğer hakim ve savcıların da aileleriyle birlikte katıldığı veda yemeğinde, tayini çıkan hakim ve savcılara plaket takdim edildi.

Serdal Sarıdağ Hüseyin Işık Yalçın Gümüş Ahmet Ören Cihan Alabay Şanlıurfa haberleri urfa haber urfa haberleri urfason dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle