Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Şanlıurfa'dan Suriye'ye iki yardım tırı gönderildi

Şanlıurfa'dan Suriye'ye iki yardım tırı gönderildi

Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları İnsani Yardım Platformu tarafından hazırlanan 145 ve 146. tırların uğurlanmasında Vali İzzettin Küçük’ün yanı sıra; İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül ve İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem de hazır bulundu.

Giriş Tarihi: 22 Nisan 2014 Salı 16:07
Şanlıurfa'dan Suriye'ye iki yardım tırı gönderildi

İtfaiye Müdürlüğü bahçesinde yapılan uğurlamada Vali İzzettin Küçük Platform Başkanı Osman Gerem’den yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi alarak, platformun deposunu gezdi. Uğurlama öncesinde bir açıklama yapan Vali Küçük; platform yetkililerine ve destek veren herkese teşekkür etti.

 

Suriye’de yaşayanların bir imtihan içerisinde olduğunu belirten Vali Küçük: “Suriye’de yaşayanlar bir imtihan içerisindeler ama onların komşusu olan bizler de ayrı bir imtihanın içerisindeyiz. Şanlıurfa halkının da bu imtihandan alnının akıyla geçtiğine inanıyorum. Şanlıurfalılar Suriye’den gelenlere her şekilde kucak açmıştır. Kendisi sıkıntıya düşmüştür ama yardımlarını ve düşene uzatılan merhamet elini de hiçbir zaman eksik etmemiştir” dedi. Devlet olarak da ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekleyen Vali Küçük, bu yolda çalışan derneklerimize desteğimizi sunmaya devam edeceğiz” diyerek konuşmasına son verdi.

 

Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları İnsani Yardım Platformu başkanı Osman Gerem ise yaptığı açıklamada yaptıkları çalışmalara verdiği desteklerden dolayı Vali İzzettin Küçük’e teşekkür etti. Yardım malzemesi taşıyan tırlar yapılan duaların ardından Suriye’ye ulaştırılmak üzere uğurlandı.

 

İtfaiye Çalışanlarına Ziyaret

 

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Suriye’ye yardım taşıyan tırların uğurlanmasının ardından İtfaiye Müdürlüğü bahçesinde İtfaiye çalışanlarıyla da bir araya geldi. Bir süre İtfaiye yetkilileriyle sohbet eden Vali Küçük ikram edilen çayı içtikten sonra beraberindekilerle birlikte buradan ayrıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Washington karıştı! sular durulmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com