Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Şanlıurfa’dan Suriyelilere ilaç yardımı VİDEO

Şanlıurfa’dan Suriyelilere ilaç yardımı VİDEO

Şanlıurfalı hayırseverlerde, Suriye’den Ceylanpınar çadırkente yerleşen mültecilere 73 Bin TL’lik ilaç yardımı gönderildi.

Giriş Tarihi: 17 Nisan 2012 Salı 10:49
Şanlıurfa’dan Suriyelilere ilaç yardımı VİDEO
Şanlıurfa Belediyesi İlaç Dağırım Merkezinden Belediye ve Eczacı Neşet Uçkan gözetiminde 50 koliden oluşan 73 Bin TL’lik ilaç Ceylanpınar Kaymakamlığına gönderildi.Şanlıurfa’da ilaç alamayan fakir kesime ilaç yardımının yanı sıra Türkiye’de çeşitli devlet hastanelerine ilaç yarımlarını yaptıklarını, ayrıca Somali, Pakistan ve Van Depremzedelerine yüklü miktarda yardım yaptıklarını ifade eden Eczacı Neşet Uçkan; “Şanlıurfalıların kullanmadığı ilaçları toplama merkezinde tasnif edip ihtiyaca göre değerlendiriyoruz. Bugün de Ceylanpınar’a gelen Suriyeli kardeşlerimize ilaç yardımında bulunduk. Bu ilaçları Ceylanpınar Kaymakamlığına gönderiyoruz. Kaymakamlık ilaçları ihtiyaca göre değerlendirecektir. İlaçlarımız serumlar, antibiyotikler, ağrı kesiciler ve çeşitli hastalıklarda kullanılacak ilaçlarımız var. Şanlıurfalı hayırseverlerin desteği ile bu tür yardımlarımız devam edecek” dedi.İlaç yardımında Belediye görevlileri yanı sıra Belediye Meclis Üyesi Hümeyit Bilbay’da hazır bulundu.

Haber; Ömer Aslan / www.balikligol.comHABERİN VİDEOSU


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com