Advert
Advert
Advert

ŞANLIURFA’DAN MİLLİ TAKIMA ATLET

Şanlıurfa’da bugüne kadar atletizm alanında yapılan çalışmalar meyvesini verdi ve Şanlıurfa adına Milli Takım’a bir atletimiz adını yapılan seçmelerle yazdırdı.

ŞANLIURFA’DAN MİLLİ TAKIMA ATLET
ŞANLIURFA’DAN MİLLİ TAKIMA ATLET

02-03.Şubat 2013 tarihinde İstanbul ilinde yapılan Salon Türkiye Atletizm Şampiyonasında ilimizi temsil eden Narin Sağlam 1500 m Büyük bayanlarda 4.33 lük derecesiyle Türkiye Şampiyonu olarak Şanlıurfa Adının Milli Takımda Duyulmasını sağlayacak

Aynı şampiyonada bir başka Şanlıurfa’lı Atletimiz ise 400 m mücadele de Nasır Gökçeler 50.90.lık derecesiyle Türkiye 5.si oldu.

Narin Sağlam 23 Şubatta İstanbul’da yapılacak Balkan Salon Şampiyonasında Türkiye’yi temsil etmek üzere Milli takıma alınmış böylece Büyükler kategorisinde Şanlıurfa ilk kez milli takımda temsil edilecektir.

Bu başarıdan dolayı Şanlıurfa Atletizm il temsilcisi Av. Salih YILDIZ yaptığı yazılı açıklamada “Şanlıurfa ve Atletizm adına çok mutlu olduk bu bizim başarımızın ve çabalarımızın bir göstergesidir umuyoruz ki bundan sonra Şanlıurfa ilimizden millitakıma birçok Atletler göndeririz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler