Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Şanlıurfa’dan kongreye büyük katılım FOTO GALERİ

Şanlıurfa’dan kongreye büyük katılım FOTO GALERİ

Ankara’da yapılan AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresine Şanlıurfa AK Parti il ve ilçe teşkilatları büyük katılım gösterdiler.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 13:17
Şanlıurfa’dan kongreye büyük katılım FOTO GALERİ

Kongreden bir gün önce otobüslerle konvoy halinde Şanlıurfa’dan hareket eden İl ve İlçe teşkilatları sabahın erken saatlerinde Ankara Arena Spor salonuna vardılar.
Arena Spor salonu önünde Kadın ve Gençlik kolu başkanları tarafından giriş kartları dağıtılan teşkilat üyeleri Arena Spor salonuna B kapısından giriş yaptılar. Kongreye gösterilen yoğun ilgiden dolayı girişlerde küçük çaplı sıkıntılar oldu. B kapısında bazı vatandaşlar kalabalık ve havanın sıcaklığından dolayı fenalık geçirdiler. Fenalık geçiren kişilere alanda bulunan sağlık görevlileri anında müdahalede bulundular.


“YENİ TÜRKİYE’YE HAYIRLI OLSUN”
Delege olarak kongrede oy kullanan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, AK Partinin 1. Olağanüstü Büyük Genel kurulunun muhteşem olduğunu ve emeği geçenlere teşekkür ettiğini söyledi. Eğilmez; “YENİ TÜRKİYE için bizde çorbada tuzumuz olsun dedik ve oyumuzu kullandık. Yeni Türkiye hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.


“ŞANLIURFA’DAN KATILIM SAĞLAYAN TÜM TEŞKİLATLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM”
Şanlıurfa’dan AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresine yoğun katılım gösteren tüm teşkilatlara da teşekkür eden Yusuf Eğilmez; “Şanlıurfa’dan Olağanüstü kongremize büyük katılım sağlayan tüm teşkilatlarımıza teşekkür ederim. Yeni Türkiye’nin kapılarının açıldığı bu günde birlik, beraberlik ve heyecan içerisinde Şanlıurfa’dan gerek özel araçlarıyla gerekse Teşkilatlarımızın oluşturduğu konvoyla Ankara’ya gelip bu büyük güne tanıklık eden tüm katılımcılara teşekkür ederim. 1.Olağanüstü Büyük Kongremiz kazasız belasız sona erdi. Yeni Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu Memleketimize, Ülkemize ve özellikle İslam alemi için hayırlı olsun” dedi.

Haber: www.balikligol.com 

YORUMLAR
  • yorum2014-08-29 13:58:36esnaf

    yusuf eğilmezın olduğu yerde daima haraket var bereket var tabiki muhteşem olacak

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MEB Referandumda görev alacaklara eğitim verecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com