Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa’dan kongreye büyük katılım FOTO GALERİ

Ankara’da yapılan AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresine Şanlıurfa AK Parti il ve ilçe teşkilatları büyük katılım gösterdiler.

Şanlıurfa’dan kongreye büyük katılım FOTO GALERİ
Şanlıurfa’dan kongreye büyük katılım FOTO GALERİ

Kongreden bir gün önce otobüslerle konvoy halinde Şanlıurfa’dan hareket eden İl ve İlçe teşkilatları sabahın erken saatlerinde Ankara Arena Spor salonuna vardılar.
Arena Spor salonu önünde Kadın ve Gençlik kolu başkanları tarafından giriş kartları dağıtılan teşkilat üyeleri Arena Spor salonuna B kapısından giriş yaptılar. Kongreye gösterilen yoğun ilgiden dolayı girişlerde küçük çaplı sıkıntılar oldu. B kapısında bazı vatandaşlar kalabalık ve havanın sıcaklığından dolayı fenalık geçirdiler. Fenalık geçiren kişilere alanda bulunan sağlık görevlileri anında müdahalede bulundular.


“YENİ TÜRKİYE’YE HAYIRLI OLSUN”
Delege olarak kongrede oy kullanan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, AK Partinin 1. Olağanüstü Büyük Genel kurulunun muhteşem olduğunu ve emeği geçenlere teşekkür ettiğini söyledi. Eğilmez; “YENİ TÜRKİYE için bizde çorbada tuzumuz olsun dedik ve oyumuzu kullandık. Yeni Türkiye hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.


“ŞANLIURFA’DAN KATILIM SAĞLAYAN TÜM TEŞKİLATLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM”
Şanlıurfa’dan AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresine yoğun katılım gösteren tüm teşkilatlara da teşekkür eden Yusuf Eğilmez; “Şanlıurfa’dan Olağanüstü kongremize büyük katılım sağlayan tüm teşkilatlarımıza teşekkür ederim. Yeni Türkiye’nin kapılarının açıldığı bu günde birlik, beraberlik ve heyecan içerisinde Şanlıurfa’dan gerek özel araçlarıyla gerekse Teşkilatlarımızın oluşturduğu konvoyla Ankara’ya gelip bu büyük güne tanıklık eden tüm katılımcılara teşekkür ederim. 1.Olağanüstü Büyük Kongremiz kazasız belasız sona erdi. Yeni Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu Memleketimize, Ülkemize ve özellikle İslam alemi için hayırlı olsun” dedi.

Haber: www.balikligol.com 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu